Etap: Podsumowywanie filmów za pomocą uczenia głębokiego (staż)

  • Full Time
Job expired!

Opis firmy

Wierzymy w zrównoważoną, zyskowną i satysfakcjonującą przyszłość dla hodowców mleka poprzez połączenie robotyki, inżynierii i wiedzy rolniczej.

Zaczęło się to ponad 75 lat temu od marzeń dwóch braci z Maassluis. Od tamtej pory jesteśmy innowacyjnym liderem w systemach automatyzacji dla hodowców mleka na całym świecie. Z pomocą 2300 specjalistów ciągle pracujemy nad kolejnymi rewolucjami w rolnictwie. Nadal robimy to z naszego kampusu w Maassluis, budynku o najwyższym możliwym poziomie zrównoważonego rozwoju w Holandii, ale także na całym świecie. Wszystko z jednym celem, aby hodowla mleka była interesująca również dla następnego pokolenia.

Opis stanowiska

Czy studiujesz informatykę, systemy wbudowane, sztuczną inteligencję lub pokrewny kierunek? (Licencjat/Magister) Czy chciałbyś odbyć praktykę w wysoko technologicznym centrum Lely? W takim razie, czytaj dalej!

Informacje praktyczne

  • To jest praktyka.
  • Jesteś dostępny przynajmniej na 32 godziny tygodniowo na swoją praktykę.
  • Jesteś dostępny od końca stycznia 2024 na okres 3-4 miesięcy
  • Biegle posługujesz się językiem angielskim.

Wymagania dotyczące pracy

Czy jesteś pasjonatem wykorzystywania najnowszych technologii do ekstrakcji istotnych wniosków z danych wizualnych? Dołącz do naszego zespołu jako stażysta zajmujący się wizją komputerową skupiony na podsumowaniach wideo!

Na tym stanowisku będziesz miał okazję pracować z zaawansowanymi algorytmami, które automatycznie destylują kluczowe informacje z treści wideo. Projekt, nad którym będziesz pracować, jest niezmiernie ważny zarówno dla sektora rolniczego, jak i dla naszego zespołu technicznego. Zajmiesz kluczową rolę w budowaniu mostu między rolnikami a inżynierami, dostarczając informacji w czasie rzeczywistym. Ta współpraca ma na celu przyspieszenie procesu identyfikacji i implementacji ulepszeń, prowadząc do bardziej efektywnej i skutecznej praktyki rolniczej.

Podczas swojego stażu będziesz zajmować się:

  • Przygotowaniem danych.
  • Tworzeniem algorytmów: Badanie i eksperymentowanie z nowymi architekturami uczenia głębokiego do podsumowań wideo, w celu poprawy wydajności i efektywności.
  • Dokumentacją i raportowaniem: Prowadzeniem szczegółowej dokumentacji eksperymentów, metodologii i wyników. Prezentowanie wyników i wniosków zespołowi badawczemu na regularnych spotkaniach.
  • Optymalizacją i strojeniem wydajności: Optymalizacją modeli uczenia głębokiego pod kątem szybkości i efektywnego wykorzystania zasobów, aby zapewnić możliwości podsumowywania wideo w czasie rzeczywistym lub bliskim realnemu.
  • Integracją i implementacją: Współpracą z zespołami technicznymi w celu integracji opracowanych modeli z istniejącymi systemami lub aplikacjami.
  • Iteracyjnym rozwojem: Testowaniem i doskonaleniem modeli iteracyjnie na podstawie opinii zwrotnych i analizy wydajności.

  • Posiadasz doświadczenie z Pythonem i C++.
  • Posiadasz podstawową wiedzę na temat narzędzi do głębokiego uczenia się, takich jak Pytorch, narzędzi do wizji komputerowej i bibliotek, takich jak OpenCV.
  • Posiadasz doświadczenie w przetwarzaniu obrazów i wizji komputerowej.
  • Jesteś komunikatywny i towarzyski,
  • Jesteś kreatywny i potrafisz to wizualnie przedstawić.
  • Jesteś dokładny i zorganizowany.

Dni meet & greet

Zaznacz 27, 28 i 30 listopada na swoim kalendarzu, w tym roku organizujemy spotkania meet & greet między studentami i kierownikami praktyk. Złóż zgłoszenie przed poniedziałkiem, 20 listopada, dobrze wpasowujesz się w praktyki? Wtedy zaprosimy Cię na to wydarzenie. #Make it legendairy!

Dodatkowe informacje

Edukacyjne i niesamowite doświadczenie w międzynarodowej firmie napędzanej innowacjami. Zawsze możesz zwrócić się do jednego z kolegów, którzy są równie zafascynowani swoją dziedziną. Ponadto oferujemy Ci:

  • 400 euro miesięcznego stypendium na praktyki;
  • Szeroko zakrojoną praktykę, podczas której możesz zapoznać się ze wszystkimi specjalnościami;
  • Mieszkanie, jeśli czas dojazdu jest zbyt długi;
  • Kontynuacja pracy w Lely po praktykach? Około 40% stażystów pozostaje pracować w Lely po praktykach! Możliwości jest wiele!
  • Co dwa tygodnie fajne wydarzenie dla stażystów, podczas którego możesz lepiej poznać innych stażystów w nieformalny sposób!
  • Program #FitatLely z (online) lekcjami sportowymi, mistrzostwami pracy z domu i innymi aktywnościami z dziedziny ciała, umysłu lub jedzenia.

Jeśli widzisz siebie w powyższych punktach, skorzystaj z naszej oferty na stronie internetowej!