Electrical Design Engineer (Aircraft Interiors)

Job expired!

Opis firmy

Dołącz do innowacyjnego zespołu w Segula Technologies, szybko rozwijającej się firmie konsultingowej w dziedzinie inżynierii, uznanej za pioniera nowatorskich rozwiązań w sektorach lotnictwa & obronności, motoryzacji, energetyki i kolejnictwa. Aktywnie poszukujemy wykwalifikowanych profesjonalistów, gotowych rozwijać swoje kariery, pracując dla zróżnicowanego grona klientów i nad skomplikowanymi projektami. Rozpocznij swoją podróż z nami w renomowanym OEM z branży lotniczej, znajdującym się na południowym zachodzie.

Opis stanowiska

Poszukujemy biegłego Inżyniera projektowego ds. elektryki (wnętrza samolotów), który będzie miał kluczowe znaczenie w:

  • Opanowaniu projektowania przestrzennego wiązek kablowych, schematów elektrycznych i tworzeniu kompleksowych schematów blokowych.
  • Inżynieringu i integracji zaawansowanych systemów elektrycznych, spełniających rygorystyczne normy i wymagania.
  • Wykorzystywaniu oprogramowania CATIA V5 i PLM do generowania innowacyjnych projektów instalacji i systemów elektrycznych 2D/3D.
  • Aktywnym uczestniczeniu w przeglądach projektowych na każdym etapie procesu wprowadzania nowego produktu (NPI).
  • Skutecznej komunikacji na wszystkich poziomach z klientami, dostawcami i OEMami, zapewniającej profesjonalną wymianę.
  • Osiąganiu płynnej integracji elementów projektowych w finalnym produkcie.
  • Wsparciu walidacji produktu poprzez prototypowanie, testowanie i inne metody.
  • Wnoszeniu wkładu w doskonalenie wytycznych najlepszych praktyk w zespole.

Kwalifikacje

Aby odnieść sukces na tym stanowisku, powinieneś posiadać:

  • Godne zaufania doświadczenie w dziedzinie wnętrz samolotów/aut.
  • Licencjat z inżynierii elektrycznej lub znaczące doświadczenie wsparte przez HNC/HND lub równoważne kwalifikacje związane z elektrycznymi praktykami zawodowymi.
  • Udowodnione umiejętności w pracy z oprogramowaniem 3D CAD i AutoCAD Electrical.
  • Dokładne zrozumienie tolerancji, procesów produkcyjnych i wymagań instalacyjnych OEM.
  • Zdolność do interpretacji rysunków konstrukcyjnych i specyfikacji z dużą uwagą na szczegóły.
  • Solidne rozumienie procesów jakościowych i zarządzania w lotnictwie.

Dodatkowe informacje

Ta pozycja oferuje długoterminowy kontrakt z konkurencyjnym wynagrodzeniem opartym na doświadczeniu. Rozpatrzymy kandydatów z statusami Inside oraz Outside IR35. Rola jest zlokalizowana w Bristol/South West i obejmuje 20 dni urlopu oprócz świąt państwowych. W Segula Technologies promujemy równość i bardzo cenimy różnorodność oraz włączanie. Zachęcamy do aplikacji osoby ze wszystkich płci i środ