Engineering Manager, Machine Learning

Opis stanowiska: W Remitly naszą misją jest przekształcanie życia imigrantów i ich rodzin poprzez dostarczanie zaufanych usług finansowych na całym świecie. Od 2011 roku poświęcamy się spełnianiu potrzeb finansowych imigrantów wysyłających pieniądze do domu. Teraz rozszerzamy nasze horyzonty, reimaginujemy międzynarodowe płatności i tworzymy innowacyjne produkty, aby wzmocnić nasze połączenia z klientami na całym świecie. Mając ponad 2,700 pracowników rozsianych po 10 biurach, oferujemy środowisko sprzyjające rozwojowi kariery przy jednoczesnym znaczącym wpływie na życie na całym świecie.

Jako Kierownik Inżynierii ds. Machine Learning, będziesz prowadzić dynamiczny zespół inżynierów oprogramowania w rozwijaniu zaawansowanych modeli i technologii uczenia maszynowego. Ta rola oferuje elastyczność pracy zdalnej z dowolnego miejsca w USA za zgodą menedżera.

  • Kierowanie procesem pracy zespołu inżynieryjnego, ustalanie priorytetów rozwoju i wyznaczanie harmonogramów wykonania.
  • Strategizowanie nad rozwojem projektu, aby dostosować rozwiązania technologiczne do potrzeb biznesowych.
  • Rozwój solidnej infrastruktury uczenia maszynowego, aby bezproblemowo integrować dane wejściowe z modelami.
  • Zapewnienie wdrażania bezpiecznych i wydajnych aplikacji oprogramowania na naszych platformach cyfrowych.

Twoje tło:

  • Licencjat z informatyki, inżynierii, technologii informacyjnych, systemów informacyjnych lub pokrewnego kierunku STEM.
  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w uczeniu maszynowym i systemach danych.
  • Udokumentowane doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej, zarządzaniu eksperymentalnymi i interakcyjnymi przepływami pracy oraz współpracy z zespołami interdyscyplinarnymi.
  • Ekspertyza w Apache Flink, Hadoop, Hive, Kafka, Spark, SQL i więcej. altar>

  • Elastyczny płatny czas wolny i kompleksowe świadczenia zdrowotne (medyczne, dentystyczne i na oczy).
  • Plan 401k z dopasowaniem firmy oraz wkładami na HSA, jeśli wybrano.
  • Plan zakupu akcji pracowniczych (ESPP), kontynuacja edukacji i świadczenia turystyczne.

Początkowa pensja dla tego stanowiska zazwyczaj mieści się w przedziale od 229,986 do 270,000 USD. W Remitly ceni się wysiłki naszych pracowników i oferujemy konkurencyjny pakiet całkowitego wynagrodzenia, w tym udziały w firmie, kompleksowe świadczenia medyczne i więcej jako część naszego zaangażowania na rzecz ich dobrego samopoczucia.

Remitly jest dumne z bycia pracodawcą zapewniającym równouprawnienie. Wierzymy w inkluzywność i świętujemy różnorodność w naszej załodze. Decyzje dotyczące zatrudnienia są podejmowane na podstawie zasług, kwalifikacji i umiejętności. Nie dyskryminujemy ze względu