Wykonawcza Analiza Danych

  • Full Time
Job expired!

Opis Stanowiska

Data science jest podstawą naszej pracy w NielsenIQ. Jesteśmy liderami dzięki naszym statystycznym badaniom w branży, która innowuje w zawrotnym tempie. Na tym stanowisku w zespole Digital Product, twój wkład w rozwój innowacyjnych metodologii i optymalizację danych będzie miał bezpośredni wpływ na naszą firmę i naszych klientów.

Zastępca ds. Data Science odpowiada za szybkie dostarczanie wsparcia statystycznego, które spełnia globalne/regionalne standardy statystyczne i techniczne dla wewnętrznych kolegów.

Obowiązki

  • Zapewnienie regularnych aktualizacji naszego uniwersum danych zgodnie z wytycznymi i standardami NielsenIQ
  • Sprawdzanie aktualizacji uniwersum danych za pomocą niezależnych źródeł danych

  • Dostarczanie działu zbierania danych list do wyboru i wymiany sklepów/gospodarstw domowych

  • Koordynacja z zarządzaniem zbierania danych, aby zapewnić, że rzeczywisty użyteczny próbka na okres jest zgodna ze standardami NielsenIQ

  • Zapewnienie, że algorytmy kontroli jakości służące do identyfikacji i korekcji surowych i przetworzonych danych działają zgodnie z wytycznymi NielsenIQ

  • Przeprowadzanie regularnych badań pokrycia danych klientów, aby zapewnić, że trendy informacyjne są dokładne

  • Współpraca z przełożonym nad analizą i projektowaniem dostosowanych eksperymentów dla klientów

  • Przeprowadzanie badań walidacji danych na żądanie i dostarczanie pisemnej informacji zwrotnej w uzgodnionym czasie

  • Utrzymanie aktualnej wiedzy na temat technik i zastosowań badań

  • Wykonywanie kontroli jakości wszystkich raportów, aby zapewnić zgodność z wnioskiem, dokładność i poprawność

  • Dbając o to, aby wszystkie standardowe procedury operacyjne w Twoim obszarze odpowiedzialności były przestrzegane

  • Proponowanie usprawnień w procesach pracy w Twoim obszarze odpowiedzialności

Kwalifikacje

  • Dyplom ukończenia studiów wyższych z zakresu statystyki, matematyki, informatyki/inżynierii, technologii informacyjnej lub badań operacyjnych

  • Osoby, które niedawno ukończyły studia lub mają od 1 do 2 lat doświadczenia w statystyce i analizie danych

  • Znajomość lub doświadczenie z językami programowania Python/R oraz znajomość baz danych SQL i silników przetwarzania danych

  • Nauka na poziomie początkującym aplikacji i systemów statystycznych

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, silne myślenie analityczne i udowodnione doświadczenie w pracy zespołowej

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania skomplikowanych problemów w obszarze pomiarów cyfrowych/technologicznych

Dodatkowe informacje

Jest to rola pracy hybrydowej zdalnej, a kandydat musi fizycznie mieszkać na Filipinach i być mieszkańcem kraju/regionu.