Analityk Danych dotyczących Oszustw

  • Full Time
Job expired!

Opis firmy

Tu w esure, nie jesteśmy obcy zmianom. Jako jeden z pionierów branży ubezpieczeń, dążący do ewolucji w kierunku czołowego cyfrowego ubezpieczyciela, więcej transformacji jest na horyzoncie. To środowisko otwiera doskonałe możliwości dla innowacyjnych i kompetentnych ekspertów w branży, aby dołączyli do naszego zespołu w tym kluczowym etapie naszego rozwoju.

Opis stanowiska

Esure ma dostępną pełnoetatową, stałą pozycję dołączenia do naszego zespołu ds. Oszustw na stanowisku Analityka Danych ds. Oszustw!

Jako Analityk Danych ds. Oszustw twoja rola polegać będzie na projektowaniu i wdrażaniu wysokiej jakości raportów dotyczących przestępstw finansowych w celu poprawy operacji związanych z oszustwami na szczeblu systemowym. Zaproponujesz strategie ulepszeń i zidentyfikujesz możliwości zmniejszenia strat finansowych.

Jakie będą moje obowiązki?

  • Stanowisko Analityka Danych / Starszego Analityka Danych jest kluczową rolą w Dziale Oszustw Korporacyjnych w esure. Do obowiązków należeć będzie projektowanie, techniczne wdrażanie, utrzymanie i regularne dostarczanie podstawowych informacji o działalności operacyjnej dla działu i różnych innych zespołów zajmujących się oszustwami.
  • Promowanie identyfikacji i produkcji nowych analiz trendów i ocen ryzyka biznesowego w celu kierowania strategiami przeciwdziałania oszustwom i metodami operacyjnymi.
  • Ważne będą silne umiejętności analizy danych, przy użyciu różnych narzędzi wewnętrznych (obecnie są to m.in. Excel, Tableau, SAS), ale też poszukujemy nowych narzędzi analitycznych. Chociaż wiele z systemów, których używamy, jest oparte na SQL-u, rośnie użycie Pythona w firmie i włączenie go do Przestępstw Finansowych jest ważne.
  • Systemy, które mają być używane i utrzymane, obejmują narzędzia wykrywania oszustw, przechwytywanie transakcji urządzeń, górnictwo dokumentów i inne wewnętrzne programy. Ta rola obejmuje analizę danych z tych systemów oraz rozwijanie i utrzymanie ich zdolności - obejmuje to prace nad systemami opartymi na zasadach, oprócz analizy
  • Mimo że zrozumienie ubezpieczeń i oszustw może nie być niezbędne, oczywiście przyczyniłoby się to do poprawy osiągów osoby na tym stanowisku.
  • Do obowiązków stanowiska należy współpraca z wieloma innymi działami i utrzymanie relacji z dostawcami zewnętrznymi.

Kwalifikacje

  • Zaawansowana znajomość MS Excel
  • Zaawansowana znajomość SQL
  • Doświadczenie w analizie danych i raportowaniu
  • Udokumentowane doświadczenie w dostarczaniu wysokiej jakości analizy danych i raportów
  • Znajomość i doświadczenie w ubezpieczeniach

Dodatkowo, jeśli posiadasz...

  • Znajomość zarządzania ryzykiem oszustw/ przestępstw finansowych zarówno dla oszustw wewnętrznych i zewnętrznych
  • Świadomość IFB, IFED i podobnych ciał branżowych
  • Techniczna wiedza na temat ubezpieczeń ogólnych w dziedzinie uwierzytelniania i roszczeń oraz wskaźników używanych przez inne jednostki biznesowe, w tym Ubezpieczenia, Ceny, Operacje i Roszczenia
  • Techniczna znajomość oszustw ubezpieczeniowych, "SIRA" lub innych podobnych systemów oraz i2
  • Znajomość SAS i Pythona byłaby korzystna

Dodatkowe informacje

Dlaczego wybrać nas?

To twoja szansa na kształtowanie naszej przełomowej podróży i bycie częścią czegoś naprawdę wyjątkowego! Dodatkowo, oto kilka korzyści z pracy w esure...

  • Konkurencyjna pensja, która odzwierciedla twoje umiejętności i potencjał
  • Schemat bonusowy, który nagradza twoje wkłady w dobrobyt esure
  • Zniżki na nasze produkty ubezpieczeniowe, dla ciebie i twojej rodziny
  • 25 dni urlopu rocznego, plus 8 elastycznych dni do wykorzystania, kiedy tobie pasuje
  • Benefity dopasowane do twoich potrzeb: Nasze centrum korzyści - My Benefits Box - jest pełne atrakcyjnych ofert dla ciebie do wyboru, pomagając tworzyć osobiste narzędzia wspierające twoje zdrowie, dobrobyt, styl życia i finanse.
  • Rozwijaj swoją karierę z nami: Wesprzemy cię poprzez praktyczne szkolenia, mentoring, licencję na LinkedIn Learning, dostęp do naszych ekskluzywnych Akademii, regularne rozmowy o karierze oraz zasoby od ekspertów takich jak Women in Data i Women in Tech.
  • Dołącz do naszych społeczności: Nasze sieci umożliwiają łączenie się, uczenie się i dzielenie z współpracownikami na całym przedsiębiorstwie - zarówno w celach służbowych, jak i prywatnych. Dlatego nie jest zaskakujące, że "znajomość kolegów z pracy" regularnie zdobywa wysokie punkty w naszym badaniu zaangażowania pracowników
  • Większa elastyczność dla ciebie: Jesteśmy dumnym zwolennikiem kampanii ABI Make Flexible Work i zachęcamy do dyskusji na temat elastyczności, której potrzebujesz, niezależnie czy chodzi o pracę na część etatu, podział pracy czy skompresowane godziny pracy. Nasza hybrydowa metoda pracy pozwala również decydować, jak i gdzie możesz pracować najskuteczniej.
  • Prowadzenie zdrowego życia: Oferujemy mnóstwo wsparcia, abyś czuł się najlepiej - to obejmuje specjalistyczne porady w ramach naszego programu wsparcia dla pracowników, zajęcia z dobrego samopoczucia, dostęp do aplikacji My Health Advantage, nasze Wielkie Wyzwanie Zespołowe oraz sesje szkoleniowe na tematy takie jak menopauza.
  • Pomoc w czynieniu świata zieleńszym i bezpiecznym: Bardzo cenimy dążenie do robienia dobra na świecie. Dlatego promujemy wolontariat w lokalnych społecznościach i prowadzimy wiele inicjatyw, aby zachęcić do bardziej zrównoważonego stylu życia.
  • Codzienne docenianie: Uznanie od twoich kolegów znaczy dużo! Nasze narzędzie do społecznego rozpoznawania ułatwia pokazanie kolegom, jak bardzo ich doceniasz, a nawet możesz być nominowany do Nagrody ACE na poziomie całej firmy.

Rozumiemy, że niektóre osoby mogą nie składać podań o pracę, chyba że spełniają każde wymaganie. Jeśli jesteś podekscytowany dołączeniem do nas i masz wiele tego, czego szukamy, nawet jeśli nie jesteś całkowicie pewien, chcielibyśmy usłyszeć od ciebie.