Looker Sales Specialist, Business Intelligence, Google Cloud

<p><strong>Stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży Looker, Business Intelligence, Google Cloud</strong></p>

<p><strong>Minimalne wymagania:</strong></p>
<ul>
<li>Licencjat w dziedzinie biznesu, finansów, ekonomii, analizy danych lub pokrewnego kierunku, lub równoważne doświadczenie praktyczne.</li>
<li>10 lat doświadczenia w sprzedaży technologii lub rozwoju biznesu w firmie B2B oferującej oprogramowanie.</li>
<li>5 lat doświadczenia w roli związanej z SaaS, skupiającej się na inteligencji biznesowej lub analizie danych.</li>
</ul>

<p><strong>Preferowane kwalifikacje:</strong></p>
<ul>
<li>Wykazanie umiejętności przekazywania zasad technicznych w sposób konsultacyjny i zrozumiały.</li>
<li>Doświadczenie w wyjaśnianiu, jak klienci mogą osiągnąć wartość i kwantyfikować wpływ na biznes.</li>
<li>Silna pasja do danych i pomagania klientom czerpać wartość z wglądów danych.</li>
</ul>

<p><strong>O pracy:</strong></p>
<p>Dołącz do naszego zespołu jako Specjalista ds. Sprzedaży Looker w Google Cloud i stań się kluczowym orędownikiem dla naszych perspektyw biznesowych i klientów. W tej roli wykorzystasz swoje doświadczenie, aby dogłębnie zrozumieć potrzeby klientów i zademonstrować, jak Looker może ulepszyć ich przepływy danych. Współpracuj ściśle z zespołami technicznymi, aby pozyskać nowych klientów, rozwijać istniejące relacje i napędzać ogólny wzrost biznesowy. Looker służy jako zintegrowana platforma, która ulepsza doświadczenia z danymi i dostarcza możliwych do działania wglądów biznesowych w miejscu podejmowania decyzji, bezproblemowo integrując dane z codziennymi przepływami pracy, aby umożliwić organizacjom wykorzystywanie danych w skali internetowej.</p>

<p><strong>Kluczowe obowiązki:</strong></p>
<ul>
<li>Zarządzanie i być odpowiedzialnym za swoje cele sprzedażowe, dopasowywanie wyników biznesowych do celów i kluczowych rezultatów, oraz dostarczanie dokładnych prognoz biznesowych i raportów dla swojego terytorium.</li>
<li>Nawiązywanie i utrzymywanie relacji na wysokim szczeblu jako Ekspert ds. Analizy Danych, wpływający na długoterminowy kierunek strategiczny dla swoich klientów, jak również dla Przedstawicieli Handlowych Google Cloud i Inżynierów Klienta.</li>
<li>Przewodnictwo klientom w identyfikacji przypadków użycia odpowiednich dla rozwiązań Google Cloud Data and Analytics, jasne artykułowanie kluczowych różnic i mierzalnego wpływu na ich biznes.</li>
<li>Współpraca z zespołami Google Account i Technicznymi w opracowywaniu strategii, napędzaniu r