Uczenie maszynowe - Inżynier

  • Full Time

CloudHire, wiodący dostawca zdalnych pracowników w branży technologii informacyjnych i usług, poszukuje wysoce wykwalifikowanego Inżyniera ds. Uczenia Maszynowego, który dołączy do naszego dynamicznego zespołu. W CloudHire łączymy firmy z czołowym 2% międzynarodowego talentu, oferując sprawdzony, elastyczny i zdalny personel. Jako Inżynier ds. Uczenia Maszynowego będziesz pełnił kluczową rolę w tworzeniu i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie uczenia maszynowego, które mają na celu napędzać wzrost biznesu i poprawiać działalność naszych klientów.

Ściśle współpracujesz z zespołami o różnej specjalizacji, aby zrozumieć potrzeby klienta, projektować i tworzyć modele uczenia maszynowego oraz wdrażać skalowalne rozwiązania, które dostarczają cenne informacje i zdolności predykcyjne. Wykorzystując swoją wiedzę w tej dziedzinie, będziesz analizować złożone zestawy danych, przeprowadzać analizy danych i dostosowywać algorytmy, aby pomóc naszym klientom w podejmowaniu decyzji opartych na danych. Będziesz także odpowiedzialny za nadzorowanie i dostosowywanie wydajności modeli uczenia maszynowego, gwarantując ich dokładność i efektywność.

CloudHire to w pełni zdalna organizacja, oferująca elastyczny bilans między życiem zawodowym a prywatnym oraz szeroką gamę korzyści dostosowanych do krajów naszych pracowników. Przyłączenie do naszego zespołu oznacza stanie się częścią społeczności, która ceni rozwój osobisty i dąży do wywierania pozytywnego wpływu na społeczeństwo.

Obowiązki

  • Rozwijanie i implementacja modeli i algorytmów uczenia maszynowego do rozwiązywania skomplikowanych problemów biznesowych
  • Współpraca z zespołami o różnej specjalizacji w celu ustalenia celów projektu, zebrania wymagań i przekształcenia ich w specyfikacje techniczne
  • Badanie i analizowanie obszernych, skomplikowanych zestawów danych w celu wykrywania wzorców, trendów i informacji
  • Podnoszenie poziomu modeli uczenia maszynowego w celu zwiększenia dokładności, wydajności i efektywności
  • Monitorowanie i ocena wydajności wdrożonych modeli, rozwiązywanie problemów i wprowadzanie niezbędnych ulepszeń
  • Utrzymywanie na bieżąco najnowszych osiągnięć w dziedzinie uczenia maszynowego i przyczynianie się do ciągłego doskonalenia naszej infrastruktury ML
  • Tworzenie dokumentacji dla modeli, algorytmów, procesów i wyników

Wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia w badaniach ML lub inżynierii ML w startupie wspieranym przez venture capital lub w czołowej firmie technologicznej
  • Otwartość na szybkie prototypowanie z naciskiem na feedback użytkownika
  • Samodzielność i entuzjazm do przejmowania odpowiedzialności za ważne projekty
  • Ekstremalna pasja do nauki, rozwoju i liderowania
  • Licencjat z nauk komputerowych, inżynierii lub pokrewnego kierunku (preferowany tytuł magistra)
  • Potwierdzone doświadczenie jako Inżynier ds. Uczenia Maszynowego lub na podobnym stanowisku w tworzeniu i dostarczaniu rozwiązań z zakresu uczenia maszynowego
  • Biegła znajomość języków programowania takich jak Python, R lub Julia
  • Doświadczenie z bibliotekami i frameworkami uczenia maszynowego, takimi jak TensorFlow, PyTorch lub scikit-learn
  • Wnikliwe zrozumienie różnorodnych algorytmów uczenia maszynowego, analizy statystycznej i technik modelowania danych
  • Sólida wiedza o platformach chmurowych i ramach obliczeń rozproszonych
  • Znajomość narzędzi i metodologii wizualizacji danych
  • Wspaniałe zdolności do rozwiązywania problemów i analizy
  • Biegłe umiejętności pisania i mówienia
  • Zdolność do pracy samodzielnie i w zespole, zdalnie, w szybkim tempie

Korzyści

CloudHire to wiodący dostawca zdalnych pracowników, który rekrutuje czołowy międzynarodowy talent dla firm o różnej wielkości. Dążymy do identyfikowania najlepszych kandydatów, którzy współgrają z misją i wartościami naszych klientów. Nasze inkluzywne i elastyczne środowisko pracy pozwala naszym członkom zespołu utrzymywać zdrowy bilans między życiem zawodowym a prywatnym i doskonalić się w swoich rolach.