Inżynier ds. Badań z zakresu Uczenia Maszynowego i Monitorowania Stanu w dziedzinie Technologii Produkcji Metalu (m/k/d.)

  • Full Time
Job expired!

Opis firmy

W Bosch kształtujemy przyszłość dzięki wysokiej jakości technologiom i usługom, które inspirują i poprawiają jakość życia ludzi. Naszą obietnicą dla pracowników jest niezmienna: rozwijamy się razem, cieszymy się swoją pracą i wzajemnie inspirujemy. Witamy w Bosch.

Robert Bosch GmbH czeka na Twoje zgłoszenie!

Opis stanowiska

  • Jako część naszego zespołu, będziesz odpowiedzialny za procesowy rozwój innowacyjnych metod sterowania, optymalizacji i monitorowania procesów produkcyjnych za pomocą uczenia maszynowego, ze szczególnym naciskiem na obróbkę metali.
  • Zaprojektujesz koncepcje sensorów i zintegrujesz je z istniejącymi obiektami produkcyjnymi.
  • Monitorujesz środowisko badawcze lub nowe procedury, metody i trendy pod kątem ich przydatności dla wymagań różnych produktów Bosch. Dodatkowo ściśle współpracujesz z partnerami ds. rozwoju w dziedzinie rozwoju zakładów i procesów.
  • Planowanie, realizacja i ocena skomplikowanych serii testów, a także przygotowanie i prezentacja samodzielnie opracowanych wyników, jest częścią Twojego obszaru odpowiedzialności.
  • Wreszcie, będziesz samodzielnie pracować nad działaniami badawczymi i koordynacją zewnętrznych badań z celem rozwoju zarządzania projektami.

Kwalifikacje

  • Edukacja: Ukończone studia inżynierskie, informatyka techniczna, cybernetyka, fizyka lub podobne, preferowane z doktoratem lub odpowiednim doświadczeniem zawodowym
  • Doświadczenie i wiedza: Szeroka wiedza w zakresie technologii produkcji metali; dogłębna wiedza w zakresie rozwoju procesów, symulacji procesów i optymalizacji/kontroli procesów za pomocą sztucznej inteligencji lub uczenia maszynowego
  • Osobowość i metoda pracy: Komunikatywny, zorientowany na cel, posiadający umiejętności metodologiczne i analityczne
  • Zainteresowanie: Zainteresowanie rozwojem innowacyjnych technologii produkcyjnych
  • Języki: Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego

Dodatkowe informacje

www.bosch.com/research

Prosimy o przesłanie nam merytorycznych dokumentów aplikacyjnych (w tym CV i certyfikatów).

Oferujemy duże możliwości pracy zdalnej, jak również różne modele pracy na część etatu aż po podział stanowiska. Prosimy o swobodną dyskusję na ten temat.

Różnorodność i inkluzywność nie są dla nas trendami, ale są mocno zakorzenione w naszej kulturze korporacyjnej. Dlatego przyjmujemy wszystkie zgłoszenia: bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, religię, pochodzenie etniczne czy tożsamość seksualną.

Masz pytania dotyczące procesu rekrutacji?
Diana Stüber (Dział Personalny)
+49(711)811-10356

Masz pytania techniczne dotyczące pracy?
Arne Stephen Fischer (Dział Techniczny)
+49(711)811-6309