Stażysta ds. Rozwoju Sprzedaży i Analizy Danych (CMG HVA)

  • Full Time
Job expired!

O Firmie

Coupang istnieje, aby dostarczać naszym klientom emocjonujące doświadczenia. Kiedy nasi klienci pytają: "Jak mogliśmy żyć bez Coupang?", wiemy, że realizujemy naszą misję. Napędzani unikalną obsesją na punkcie ułatwiania zakupów i życia naszym klientom, kierujemy innowacjami wartymi miliardy dolarów w sektorze handlu elektronicznego. Coupang jest jednym z najszybciej rosnących przedsiębiorstw e-commerce, które wypracowało unikalną pozycję w branży handlu wewnętrznego, zdobywając ogromne zaufanie klientów.

Jesteśmy dumni, że jesteśmy globalną spółką publiczną, która opiera się na kulturze start-upu. Ta kultura pozwala nam zachować naszą zwinność z czasów założenia, ciągle wprowadzać nowe usługi i rozwijać naszą działalność. Wszystkim pracownikom Coupang dajemy możliwość posiadania ducha przedsiębiorczości, dążenia do innowacji i podejmowania inicjatyw. Charakterystyczna odwaga do zanurzenia się w pracę i dążenia do wyników to istota działania Coupang. W Coupang zobaczysz, jak ty, twoi koledzy, twój zespół i cała firma rosną każdego dnia.

Wszyscy pracownicy Coupang są gorąco oddani naszej misji tworzenia przyszłości handlu. Rozwiązujemy problemy naszych klientów, konfrontujemy tradycyjne poglądy i powszechne przekonania, a także przekraczamy potencjalne granice. Jeśli chcesz niesamowitego doświadczenia pracy w świecie zawsze włączonym i wysokotechnologicznym, hiperpołączonym, dołącz do Coupang już teraz.

Wprowadzenie do Pracy i Zespołu

Zespół ds. pozyskiwania klientów i marketingu sprzedaży przyczynia się do realizacji celu "Zadziw klienta" oraz wzrostu przychodów Grupy Mediowej Coupang (CMG), poprzez analizowanie danych dotyczących siły sprzedaży.

Ta rola polega na wydobywaniu wniosków z danych sprzedażowych i monitorowaniu rozmów sprzedażowych, a następnie identyfikowaniu i poprawianiu różnych problemów, które mogłyby hamować wzrost sprzedaży. Będziesz obsługiwać, zarządzać i poprawiać codzienne/tygodniowe wskaźniki sprzedaży, aby umożliwić organizacji podejmowanie decyzji opartych na danych. Czekamy na zgłoszenia od osób, które chciałyby spróbować czegoś nowego z różnych perspektyw i rosnąć razem z CMG.

Główne Obowiązki

  • Rozwój strategii sprzedaży do pozyskiwania klientów
  • Analiza aktywacji reklam Coupang, danych o retencji i wyciąganie wniosków
  • Przyczynianie się do wzrostu sprzedaży poprzez monitorowanie rozmów sprzedażowych i dostarczanie informacji zwrotnych

Wymagania

  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Znakomita zdolność do logicznego myślenia opartego na danych
  • Jasne umiejętności komunikacyjne
  • Obecnie studiujące osoby
  • Obecne zamieszkanie w Korei

Rodzaje Stanowisk

  • 6-miesięczne staże kontraktowe

Proces Rekrutacyjny i Instrukcje

Proces Rekrutacyjny

· Przeglądanie dokumentów - 1. rozmowa kwalifikacyjna przez video - 2. rozmowa kwalifikacyjna przez video – Ostateczne przyjęcie

· Proces rekrutacyjny może różnić się w zależności od stanowiska i może ulec zmianie w zależności od harmonogramu i sytuacji.

· Harmonogram rekrutacji oraz wyniki zostaną przekazane indywidualnie poprzez email podany w formularzu aplikacyjnym.

Uwagi

· Aplikacja może być zamknięta wcześniej, jeśli rekrutacja zostanie zakończona.

· Jeśli w treści aplikacji znajdą się nieprawdziwe informacje, przyjęcie może zostać anulowane.

· Bycie weteranem lub niepełnosprawnym nie wpływa negatywnie na proces rekrutacji.

· Pozycja i zakres pracy może ulec zmianie w zależności od ogólnej kariery i doświadczenia kandydata. Jeśli taka zmiana jest konieczna, zostanie to skomunikowane kandydatowi przed finalnym powiadomieniem o przyjęciu.

Polityka Prywatności

· Grupa Coupang zbiera i przetwarza twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności kandydatów na stanowiska (link poniżej).

Polityka Zwracania Dokumentów

· Niniejszy komunikat jest zgodny z artykułem 11, ustępem 6 ustawy o sprawiedliwym procesie rekrutacji.

· Szukający pracy, którzy aplikowali na nasze oferty i nie zostali ostatecznie przyjęci, mogą zgłosić roszczenie o zwrot złożonych dokumentów rekrutacyjnych zgodnie z uczciwą procedurą rekrutacji. Jednak nie dotyczy to sytuacji, gdy złożono je przez stronę internetową lub e-mail, lub gdy kandydat na stanowisko dobrowolnie złożył je bez naszej prośby, a jeśli dokumenty aplikacyjne zostaną zniszczone z powodu klęski żywiołowej lub innych przyczyn, za które nie ponosimy odpowiedzialności.

· Kandydaci na stanowiska roszczący sobie prawo do zwrotu dokumentów zgodnie z ustępem 2 powinni zgłosić się drogą mailową ([email protected]) z formularzem wniosku o zwrot dokumentów rekrutacyjnych [Załącznik 3 do rozporządzenia wykonawczego ustawy o uczciwej procedurze rekrutacji]. Wyślemy go za potwierdzonym odbiorem w ciągu 14 dni od dnia weryfikacji na podany adres. W tym przypadku opłata za przesyłkę rejestrowaną ponosi odpowiedzialność odbiorcy, więc proszę o tym pamiętać.

· Zatrzymamy oryginalne dokumenty aplikacyjne złożone przez kandydatów na stanowiska na 180 dni od dnia, kiedy rekrutacja zostanie potwierdzona, przygotowując się na wniosek o zwrot zgodnie z ustępem 2. Jeśli kandydat na stanowisko nie zażąda zwrotu dokumentów aplikacyjnych w tym okresie, planujemy niezwłocznie zniszczyć wszystkie dokumenty aplikacyjne zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

· W przypadku, gdy kandydat na stanowisko nie spełnia wymaganych prawnych kwalifikacji do zatrudnienia i wykonywania pracy, proces rekrutacji może zostać ograniczony.

Coupang zapewnia równe szanse dla wszystkich

Coupang jest otwarte dla wszystkich. Bez naszego globalnego zespołu pracowników o różnej narodowości, współpracujących ze sobą, byłoby trudno osiągnąć dotychczasowy sukces.