Software Engineer (AI & Machine Learning) - Wearables

O nas:

W ALPHADIGITAL współpracujemy z liderami branży, aby napędzać innowacje w sektorze healthtech, koncentrując się na technologii ubieralnej, która umożliwia użytkownikom monitorowanie i poprawę zdrowia. Nasze produkty płynnie integrują najnowocześniejszy sprzęt z zaawansowanymi algorytmami AI i uczenia maszynowego, aby dostarczać użytecznych informacji. Dołącz do nas w naszej misji rewolucjonizowania monitorowania zdrowia i osobistego wellness.

Opis stanowiska:

Szukamy utalentowanego inżyniera oprogramowania z naciskiem na AI i uczenie maszynowe, który dołączy do naszego dynamicznego zespołu. Idealny kandydat będzie miał duże doświadczenie w opracowywaniu algorytmów i rozwiązań programowych w językach C++/C lub Python, zoptymalizowanych pod kątem urządzeń ubieralnych. Będziesz współpracować z multidyscyplinarnym zespołem, aby tworzyć inteligentne systemy analizujące złożone dane zdrowotne w czasie rzeczywistym.

  • Projektowanie i optymalizacja algorytmów AI i uczenia maszynowego dla urządzeń monitorujących zdrowie ubieralnych.
  • Rozwój rozwiązań programowych w językach C++/C lub Python do przetwarzania, analizowania i interpretowania dużych zestawów danych z czujników ubieralnych.
  • Współpraca z inżynierami sprzętu, naukowcami danych i projektantami UX/UI w celu integracji funkcji opartych na AI.
  • Utrzymywanie ciągłych rurociągów przetwarzania danych w czasie rzeczywistym w celu monitorowania zdrowia.
  • Ocena i poprawa dokładności, wydajności i skalowalności istniejących algorytmów.
  • Prowadzenie badań nad najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie AI, uczenia maszynowego i technologii ubieralnej.
  • Udział we wszystkich etapach cyklu życia oprogramowania, w tym w kodowaniu, testowaniu i wdrażaniu.
  • Debugowanie i rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem w celu zapewnienia niezawodności i wydajności naszych urządzeń ubieralnych.

Kwalifikacje:

  • Tytuł licencjata lub magistra w dziedzinie informatyki, inżynierii oprogramowania, inżynierii elektrycznej lub pokrewnej.
  • Silne umiejętności programowania w językach C++/C lub Python, z naciskiem na optymalizację wydajności i przetwarzanie w czasie rzeczywistym.
  • Solidne zrozumienie algorytmów AI i uczenia maszynowego, szczególnie w kontekście danych zdrowotnych i urządzeń ubieralnych.
  • Doświadczenie w korzystaniu z frameworków przetwarzania i analizowania danych, takich jak TensorFlow, PyTorch lub scikit-learn.
  • Znajomość technik przetwarzania sygnałów i analizy szeregów czasowych.
  • Doświadczenie z systemami wbudowanymi lub aplikacjami czasu rzeczywistego będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość platform chmurowych i rozwiązań do przechowywania danych.
  • Doskonale rozwinięte umiejętności rozwiązywania problemów oraz proaktywne podejście do nauki i rozwoju.
  • Silne umiejętności komunikacyjne i zdolność do efektywnej pracy w zespole.

Preferowane kwalifikacje:

  • Doświadczenie z technologią ubieralną, aplikacjami z dziedziny ochrony zdrowia lub inżynierią biomedyczną.
  • Zrozumienie sygnałów fiz