Inżynier Oprogramowania, Technologie Ochrony Prywatności Danych

  • Full Time
Job expired!

Kim jesteśmy

O Stripe

Stripe to platforma infrastruktury finansowej dla biznesu. Miliony firm — od największych korporacji po najbardziej ambitne startupy — używają Stripe do przetwarzania płatności, zwiększania swoich zysków i przyspieszania nowych możliwości biznesowych. Naszym celem jest zwiększenie PKB internetu, a więc mamy jeszcze wiele pracy do wykonania. Oznacza to, że masz unikalną szansę uczynić globalną gospodarkę dostępną dla wszystkich, wykonując najważniejszą pracę w swojej karierze.

O zespole

Stripe może osiągnąć nasz cel zwiększenia PKB internetu tylko wtedy, gdy zyskamy zaufanie naszych użytkowników. Inżynierowie oprogramowania z zespołu Data Privacy Technologies odgrywają kluczową rolę w tej misji, upraszczając ochronę danych i prywatność dla Stripe i jego użytkowników.

Co będziesz robić

Zespół Data Privacy Technologies tworzy systemy i narzędzia, które pozwalają Stripe skutecznie bronić i zarządzać swoimi danymi na dużą skalę. Jako zespół inżynierów, wykorzystujemy klasyfikację danych, uczenie maszynowe i techniki pseudonimizacji, takie jak tokenizacja, redakcja, filtrowanie i maskowanie.

Obowiązki

  • Tworzenie, zarządzanie i obsługa podstawowej infrastruktury (np. API, usługi, frameworki) i narzędzi używanych przez wszystkie zespoły inżynieryjne Stripe. Na przykład, do tagowania i automatycznego anonimizowania wrażliwych danych
  • Poprawa standardów i procedur inżynieryjnych
  • Podejmowanie istotnych decyzji dotyczących systemów, produktywności, bezpieczeństwa i prywatności — ich przypadków brzegowych, trybów awarii i kompromisów
  • Ścisła współpraca z innymi zespołami inżynieryjnymi i współpraca międzyfunkcyjna z zespołami prawnymi, produktowymi, zgodnościowymi i operacyjnymi w celu włączenia najlepszych praktyk w zakresie ochrony danych do sposobu, w jaki produkty i infrastruktura są tworzone

Kim jesteś

Szukamy kogoś, kto spełnia minimalne wymagania dla tej roli. Jeśli spełniasz te wymagania, zachęcamy do składania aplikacji. Posiadanie preferowanych kwalifikacji to dodatkowy atut, ale niekonieczność.

Minimalne wymagania

  • Co najmniej dwa lata doświadczenia w inżynierii oprogramowania w środowisku produkcyjnym o wysokim ciśnieniu
  • Empatia, wyjątkowe umiejętności komunikacyjne i głęboki szacunek dla współpracy
  • Postawa ciągłego uczenia się, niezależnie od poziomu lub doświadczenia
  • Umiejętność twórczego i wszechstronnego myślenia na temat zmniejszania ryzyka w złożonym, dynamicznie rozwijającym się środowisku
  • Umiejętność podejmowania działań w sytuacjach niejednoznacznych problemów, które nie mają jasnego właściciela

Preferowane kwalifikacje

  • Doświadczenie w inżynierii platform danych
  • Doświadczenie w uczeniu maszynowym
  • Doświadczenie w pracy na pełnym stosie technologicznym (Full stack experience)
  • Doświadczenie w ochronie prywatności i/lub bezpieczeństwie