Sr. Applied Scientist, Amazon

Dołącz do naszego rewolucyjnego zespołu jako starszy naukowiec aplikacyjny w Amazon!

Czy jesteś gotowy, aby być na czele innowacji w e-commerce? Zespół Amazon do Misji Wyszukiwania (SMU) rewolucjonizuje doświadczenia zakupów online za pomocą zaawansowanej technologii. Wykorzystujemy moc Wielkich Modeli Językowych (LLM) w celu przedefiniowania nawigacji i podejmowania decyzji przez miliony użytkowników. Naszym celem jest stworzenie płynnego, inteligentnego doświadczenia zakupowego poprzez zrozumienie misji, preferencji i celów użytkowników.

Co będziesz robić

Jako starszy naukowiec aplikacyjny w naszym zespole, będziesz odpowiedzialny za projektowanie, budowanie i wdrażanie modeli uczenia maszynowego nowej generacji, w tym modeli Generacji z Ulepszonym Uzyskiwaniem informacji, które zwiększają możliwości naszej aplikacji Rufus. Ta rola łączy teoretyczną wiedzę z zakresu uczenia maszynowego (ML), sztucznej inteligencji (AI) oraz praktyczne umiejętności wdrażania, aby napędzać innowacyjne rozwiązania.

Kluczowe obowiązki to:

  • Współpraca z zespołami interdyscyplinarnymi w celu określenia potrzeb i wdrażania skalowalnych modeli ML.
  • Przewodzenie zarządzaniu i eksperymentowaniu z modelami ML na dużą skalę.
  • Optymalizacja rozwiązań naukowych za pomocą zaawansowanych technik ML.
  • Bycie liderem technicznym i łącznikiem, ułatwiającym współpracę między zespołami i rozwiązywanie problemów technicznych.

Kim jesteś

Nasz idealny kandydat to nie tylko osoba doskonale znająca ML, AI i LLM, ale także wykazująca silną mieszankę myślenia taktycznego i strategicznego. Powinieneś posiadać:

  • Stopień doktora w dziedzinie informatyki, uczenia maszynowego lub pokrewnej.
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w budowaniu modeli uczenia maszynowego dla aplikacji biznesowych.
  • Biegłość w językach programowania takich jak Java, C++ lub Python.
  • Mocne podstawy w dziedzinie uczenia maszynowego, AI lub nauk obliczeniowych.

Preferowane kwalifikacje to doświadczenie z ramami uczenia głębokiego typu MxNet, TensorFlow i systemami uczenia maszynowego na dużą skalę.

Dlaczego Amazon?

W Amazon będziesz częścią dynamicznej, innowacyjnej kultury wspieranej przez ogromne zasoby globalnego lidera w usługach internetowych. Pracuj w naszych biurach w Palo Alto, CA lub Seattle, WA, i korzystaj z mieszanki możliwości do rozwoju zawodowego i innowacji. Jesteśmy zaangażowani w różnorodność i włączenie oraz oferujemy konkurencyjny pakiet wynagrodzeń, kompleksowe świadczenia i współpracującą, zorientowaną na klienta kulturę pracy.

Amazon jest pracodawcą zapewniającym równouprawnienie. Celebrujemy różnorodność i jesteśmy zobowiązani do tworzenia środowiska włączającego wszystkich pracowników. Więcej