Inżynier Oprogramowania AI III

  • Full Time

Założona w 1985 roku, firma SelectQuote oferuje rozwiązania, które pomagają jednostkom w ochronie swoich najcenniejszych aktywów: rodziny, zdrowia i majątku. Firma była pierwsza, która oferowała bezstronne porównania z różnych wysoko ocenianych firm ubezpieczeniowych, pozwalając klientom wybrać polisę i warunki najlepiej spełniające ich unikalne wymagania. Sukces SelectQuote opiera się na dwóch fundamentalnych filarach: silnym zespole doskonale wyszkolonych i biegłych agentów, którzy dostarczają spersonalizowanej analizy potrzeb dla każdego konsumenta, i własnej technologii, która generuje i kieruje wysokiej jakości leady. Firma składa się z trzech głównych podmiotów biznesowych: SelectQuote Senior, SelectQuote Life oraz SelectQuote Auto and Home. SelectQuote Senior, największy i najszybciej rosnący segment, obsługuje demografię, która codziennie obejmuje 10 000 osób przekraczających wiek 65 lat, oferując różnorodne plany Medicare Advantage i Medicare Supplement.

Przegląd pracy:

Poszukujemy doświadczonego inżyniera oprogramowania AI do naszego dynamicznego zespołu w Selectquote. Jako inżynier oprogramowania AI, będziesz pełnił istotną rolę w rozwijaniu zaawansowanych rozwiązań z zakresu sztucznej inteligencji i przyczynisz się do rozszerzenia naszych możliwości AI. Będziesz pracować w ścisłej współpracy z wykwalifikowanym zespołem inżynierów i naukowców zajmujących się danymi, aby projektować, rozwijać i wdrażać aplikacje oprogramowania oparte na AI. Ta możliwość pozwala Ci pracować nad nowatorskimi projektami i mieć znaczący wpływ w dziedzinie AI.

Obowiązki nadzorcze:

Ta rola nie wiąże się z bezpośrednimi obowiązkami nadzorczymi.

Kluczowe obowiązki i odpowiedzialności

  • Tworzyć i/lub stosować algorytmy i modele AI do rozwiązania skomplikowanych problemów w różnych domenach.
  • Współpracować z zespołami wielofunkcyjnymi, aby zrozumieć wymagania biznesowe i przekształcić je w rozwiązania techniczne.
  • Projektować, rozwijać i optymalizować aplikacje oprogramowania wykorzystujące techniki uczenia maszynowego i głębokiego uczenia.
  • Przeprowadzać badania i być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w technologiach AI.
  • Przeprowadzać preprocessingu danych, inżynierię cech i ewaluację modeli, aby zapewnić wysoką jakość i niezawodność rozwiązań AI.
  • Poprawiać modele AI pod kątem wydajności, skalowalności i efektywności.
  • Współpracować z inżynierami oprogramowania, aby zintegrować rozwiązania AI z istniejącymi systemami oprogramowania.
  • Uczestniczyć w przeglądach kodu, testach i procesach debugowania, aby utrzymać jakość kodu i zapewnić niezawodność systemów AI.
  • Dokumentować specyfikacje techniczne, przewodniki dla użytkowników i inne istotne dokumenty.
  • Pozostawać na bieżąco z trendami i najlepszymi praktykami w dziedzinie inżynierii oprogramowania AI.

WYMAGANIA:

  • Silna biegłość w językach i środowiskach programowania, takich jak JavaScript, Node.js czy Python.
  • Dość zrozumienie zasad rozwoju oprogramowania, wzorców projektowych i najlepszych praktyk.
  • Doświadczenie z preprocessingu danych, inżynierią cech i oceną modeli.
  • Doświadczenie z algorytmami uczenia maszynowego i głębokiego, ramami programistycznymi (np. TensorFlow, PyTorch) oraz bibliotekami.
  • Doświadczenie z rozwijaniem i wdrażaniem modeli AI.
  • Znajomość platform chmurowych i usług (np. AWS, Azure, GCP).
  • Silne zdolności analityczne i rozwiązywania problemów.
  • Znakomite umiejętności komunikacji i współpracy.
  • Umiejętność efektywnej pracy w szybkim i zorientowanym na zespół środowisku.

Umiejętności/Zdolności:

  • Kreatywne rozwiązywanie problemów
  • Wysoko proaktywne, innowacyjne umiejętności myślenia i zdolność do analizowania szczegółów oraz przyjęcia strategicznej perspektywy.
  • Silne umiejętności przywódcze, aby skutecznie prowadzić zespół.
  • Umiejętności analityczne do oceny informacji związanych z projektami w celu określenia ich skuteczności.
  • Silne umiejętności komunikacji oralnej i pisemnej. Zdolność do wyjaśniania skomplikowanych informacji technicznych zarówno technicznym, jak i nietechnicznym odbiorcom.
  • Wyjątkowe umiejętności interpersonalne; zdolność do efektywnego nawiązywania relacji, promowania zespołowego środowiska współpracy i wpływania na innych.

Edukacja i doświadczenie:

  • 7+ lat doświadczenia branżowego w inżynierii oprogramowania lub pokrewnych rolach.
  • Doświadczenie z AI/ML rozwoju lub implementacją będzie dodatkowym atutem.

Zalety:

To ekscytujący moment, aby dołączyć do SelectQuote. W 2020 roku staliśmy się firmą publiczną, przeprowadzając pierwsze w pełni wirtualne IPO (poza biotechnologią) w historii Ameryki. Dodatkowo, zostaliśmy docenieni na krajowej liście 2021 Top Workplaces USA i przez Kansas City Business Journal jako miejsce pracy w 2020 roku.

Pracownicy na pełen etat mają prawo do ubezpieczenia medycznego, stomatologicznego, na życie, dobrowolnego krótkoterminowego ubezpieczenia na wypadek niezdolności do pracy, ubezpieczenia na wypadek długotrwałej niezdolności do pracy opłacanego przez firmę, ubezpieczenia na życie i na wypadek śmierci lub kalectwa (AD&D), 401(k) z dopasowaniem przez firmę i 100% prawa do pełnej wartości aktywów po 4 latach, dyskrecjonalnego udziału w zyskach, programu zakupu akcji pracowniczych (ESPP), płatnego urlopu, elastycznych wolnych dni, płatnego urlopu macierzyńskiego, płatnego urlopu rodzicielskiego, zwrotu kosztów szkoleń, wynagrodzenia za służbę przysięgłych, a inne płatne urlopy różnią się w zależności od lokalizacji pracy.