Kierownik Działu Inżynierii Danych

  • Full Time
Job expired!

Opis firmy

Grupa H&M ma na celu spełnienie i przekroczenie obecnych i przyszłych oczekiwań naszych klientów. Przesuwamy granice, zarówno w nas samych, jak i w branży, poprzez współpracę, innowacje i technologię. Dostarczając rozwiązania na każdym etapie łańcucha wartości dla wszystkich naszych marek, spełniamy unikalne potrzeby i oczekiwania naszych milionów klientów. Przyspieszamy cyfryzację i aby pozostać istotni, potrzebujemy skutecznych liderów, którzy potrafią wydobyć z nas najlepsze umiejętności, innowacyjne koncepcje i wykwalifikowanych technologów, aby ułatwić transformację Grupy H&M.

Czy chcesz pracować w międzynarodowym środowisku zwinnej obsługi na rozwiązaniach używanych w różnych częściach świata? Czy widzisz siebie jako proaktywnego, samozmotywowanego gracza zespołowego, który może pełnić pełną kontrolę nad inicjatywami, pracując zarówno samodzielnie, jak i jako część zespołu?

Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego, technicznie biegłego Kierownika Inżynierii, który ma pasję do ludzi, aby do nas dołączyć w naszym obszarze kompetencji Inżynierii Danych w Dziedzinie AI, Analityki i Danych. Obszar ten wspiera wszystkie nasze marki na całym świecie w tworzeniu, strukturyzowaniu, ochronie i zapewnieniu dostępności, zrozumiałości i wysokiej jakości danych. Pracujemy w ramach zwinnych metod, gdzie jesteśmy zorganizowani w dziedzinach dostawy według sektora biznesowego, takiego jak klient, sprzedaż, produkcja itp., w których przypadki użycia biznesowego są implementowane za pośrednictwem programów. Nadzorujesz wszystkich inżynierów danych (około 20-25), zarówno pracowników, jak i konsultantów dla jednego z pionów dostawców.

Zapewnisz zatrudnienie najlepszych ludzi o odpowiednich umiejętnościach we właściwym czasie, aby tworzyć i zarządzać najwyższej klasy możliwościami przetwarzania danych połączonymi z doskonałością inżynieryjną.

Twoje obowiązki obejmują:

  • Zarządzanie personelem: rekrutacja, wprowadzanie do firmy, szkolenie, rozwijanie, coaching i budowanie zespołu.
  • Jako menedżer personalny, będziesz zaangażowany w rozwój i wzrost członków swojego zespołu (zarówno konsultantów, jak i pracowników), dostarczając wizji i przejrzystości na ich drodze.
  • Odpowiadać za zarządzanie wydajnością i wypłatą wynagrodzeń dla swoich pracowników oraz za planowanie budżetu, prognozowanie, raportowanie finansowe.
  • Współpracować z wieloma interesariuszami i poruszać się po globalnych, skomplikowanych strukturach i przepływach danych.
  • Wnieść wkład do strategii technologicznej, a także struktury, aby podnieść poziom naszych praktyk Inżynierii Danych.
  • Wyraźnie priorytetyzować nowe potrzeby biznesowe vs utrzymanie obecnego stanu inżynierii danych.
  • Okazywać zdolność do "załatwiania spraw" na dużą skalę, zapewniając przy tym przyjemne, inkluzywne i zdrowe środowisko.
  • Zapewniać, że nowe funkcjonalności są dostępne zgodnie z najlepszymi praktykami branżowymi i standardami oraz wytycznymi H&M.
  • Zapewniać, że nasi dostawcy spełniają nasze oczekiwania, usuwając wszelkie przeszkody.

W tej roli, nie ma dwóch jednakowych dni, a stanowisko to oferuje długoterminowe możliwości rozwoju i szeroki wpływ na biznes.

Kwalifikacje

Poszukujemy doświadczonego Kierownika Inżynierii z niezbędnymi umiejętnościami lidera do kształtowania i rozwijania naszych praktyk inżynieryjnych, w połączeniu z dogłębną wiedzą techniczną na temat inżynierii danych.

Podstawowe Kwalifikacje i Doświadczenie:

  • Zwinną i ukierunkowaną na produkt mentalność z potwierdzonym doświadczeniem w dostarczaniu wysokiej jakości rozwiązań.
  • Głębokie zrozumienie danych i ich przepływu, z potwierdzonym doświadczeniem pracy w kontekście globalnym.
  • Pasjonat danych z doświadczeniem w budowaniu udanej społeczności praktykujących.
  • Znajomość JIRA i Confluence.
  • Udowodniony dorobek w zarządzaniu interesariuszami na poziomie zarówno wykonawczym, jak i operacyjnym.
  • Pełna biegłość w mówieniu i pisaniu po angielsku.
  • Świetne umiejętności interpersonalne, z umiejętnością budowania i utrzymania relacji na wszystkich szczeblach organizacji.
  • Umiejętność radzenia sobie z wyzwaniami, z aktywnym podejściem do problemów i mentalnością stałego doskonalenia.
  • Świetne umiejętności analityczne, rozwiązywania problemów i organizacyjne.
  • Umiejętność budowania silnej kultury zespołowej, w której ludzie współpracują i rosną razem.
  • Doświadczenie w zakresie zarządzania wydajnością, przeglądu wynagrodzeń, planowania budżetu, sporządzania prognoz, raportowania finansowego.

Co oferujemy!

Oprócz oczywistych korzyści, takich jak karta rabatowa dla pracowników, elastyczne warunki pracy, społeczności uczenia się, korzyści związane z dobrym samopoczuciem i świadczenia na rzecz rodziców, dołączasz do unikalnej kultury opartej na wartościach, szerokiej sieci technologicznej i społeczności, w której możesz być sobą. Istnieje nieskończona liczba możliwości eksperymentowania i rozwoju w dowolnym kierunku, jaki wybierzesz, a my rośniemy, kiedy ty rośniesz. Bycie dużym graczem daje nam wiele możliwości, aby rzeczywiście wpłynąć i kształtować przyszłość.

Dodatkowe informacje

To stanowisko na pełen etat z siedzibą w Sztokholmie. Jeśli twoje doświadczenie, umiejętności i ambicje pasują do tej roli, prosimy o przesłanie CV w języku angielskim.

Proszę powstrzymać się od wysyłania aplikacji na indywidualne adresy e-mail ze względu na RODO, akceptujemy aplikacje tylko za pośrednictwem naszej strony kariery. Z niecierpliwością czekamy na twoją aplikację!

Grupa H&M jest oddana tworzeniu zróżnicowanego i inkluzywnego środowiska oraz aktywnie poszukuje kwalifikowanych kandydatów niezależnie od rasy, płci, tożsamości płciowej, orientacji seksualnej, pochodzenia etnicznego, religii, niepełnosprawności czy wieku.