[Hiring] Talent Manager @Blend360

17 sierpnia 2024 - Blend360 zatrudnia zdalnego Menedżera ds. Talentów. 📍Lokalizacja: Wielka Brytania.

Opis firmy

Blend360 (wcześniej Forth Point) to nagradzana firma doradcza z zakresu AI i danych, której celem jest pomoc organizacjom w efektywnym wykorzystaniu danych. Nasza ekspertyza obejmuje strategię danych, AI, naukę danych, BI i inżynierię danych. Uznawana za jedną z najszybciej rozwijających się firm według rankingu Inc. 5000, posiadamy biura na całym świecie, w tym w Edynburgu, Holandii, USA, Urugwaju, Kolumbii i Indiach.

Łączymy ekspercką wiedzę techniczną z praktycznym podejściem, aby dostarczać wpływowe wyniki dla naszych klientów. Niezależnie od tego, czy chodzi o wykorzystanie komputerowej analizy obrazu do monitorowania upraw, czy o tworzenie pulpitów BI dla poprawy wydajności sportowej, nasze projekty przynoszą realne efekty, które nigdy nie zostają na półce.

Szukamy Menedżera ds. Talentów, który odegra kluczową rolę w naszym wzroście i ekspansji.

Opis stanowiska

Jako Menedżer ds. Talentów w Blend360 będziesz kluczowy w utrzymaniu pozytywnego i produktywnego środowiska pracy. Twoja rola będzie obejmować zarządzanie kluczowymi funkcjami HR, nadzorowanie procesów wdrażania i wyłączania pracowników oraz zarządzanie politykami i świadczeniami firmowymi. Twoja praca znacząco wpłynie na naszą kulturę firmową i zadowolenie pracowników, co przyczyni się do tego, że staniemy się wiodącym miejscem pracy dla profesjonalistów z branży danych.

Kluczowe obowiązki:

  • Zarządzanie Umowami: Nadzór nad przygotowaniem, negocjacją i zarządzaniem umowami o pracę oraz innymi dokumentami HR.
  • Przeprowadzanie Procesów Wdrażania/Wyłączania: Zapewnienie płynności procesów dla nowych pracowników i pracowników odchodzących.
  • Zarządzanie Świadczeniami: Administrowanie i zarządzanie programami świadczeń pracowniczych.
  • Planowanie i Organizacja Wydarzeń: Koordynacja wydarzeń firmowych, w tym imprez i spotkań poza biurem.
  • Zarządzanie Ramami Karier: Opracowywanie i zarządzanie ramami awansu zawodowego.
  • Zarządzanie Kwestami HR: Rozwiązywanie i zarządzanie sprawami związanymi z HR z dyskrecją i profesjonalizmem.
  • Współpraca z Doradcami ds. Prawa Pracy: Współpraca z zewnętrznymi doradcami w celu zapewnienia zgodności z przepisami prawa pracy.
  • Zarządzanie Procesem Ocen i Awansów: Nadzór nad procesami ocen wydajności i awansów.
  • Zarządzanie Inicjatywami Szkoleniowymi i Rozwojowymi: Opracowywanie i koordynowanie programów szkoleniowych oraz zarządzanie budżetem L&D.

Kwalifikacje

  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu sprawami HR z pewnością siebie i profesjonalizmem.
  • Wyjątkowe umiejętności organizacyjne i dbałość o szczegóły.
  • Doskonale rozwinięte umiejętności komunikacyjne, zarówno pisemne, jak i ustne.
  • Pasja do Ludzi i Kultury, z silnym zaangażow