Junior Machine Learning Engineer

Młodszy Inżynier Uczenia Maszynowego – Praca Zdalna

Roczne Wynagrodzenie: $55K - $78K

Doświadczenie Wymagane: 1+ Rok

Lokacja: Zdalnie

Ważna jest ważna pozwolenie na pracę w USA

Patterned Learning jest nowoczesną platformą zaprojektowaną, aby pomóc programistom w pisaniu kodu szybciej i bardziej efektywnie. Nasze unikalne funkcje obejmują współpracę przy kodowaniu, edytowanie w czasie rzeczywistym oraz możliwość tworzenia, testowania i wdrażania bezpośrednio z przeglądarki. Nasza platforma integruje kodowanie i wdrażanie w bezproblemowy sposób, oferując kompleksowe rozwiązanie dla programistów.

Szukamy pasjonata, który chce rozpocząć swoją karierę w dziedzinie uczenia maszynowego jako Młodszy Inżynier Uczenia Maszynowego. W tej roli będziesz pracować nad innowacyjnymi projektami, rozwijać swoje umiejętności i przyczyniać się do opracowywania i wdrażania rozwiązań z zakresu uczenia maszynowego w ramach wspierającego i współpracującego zespołu.

Główne obowiązki:

  • Współpraca z starszymi inżynierami i naukowcami danych w celu zrozumienia wymagań projektowych oraz opracowywania modeli i algorytmów uczenia maszynowego.
  • Pomoc w zbieraniu, przetwarzaniu i analizowaniu danych w celu odkrycia wzorców i informacji.
  • Implementacja i optymalizacja modeli uczenia maszynowego, algorytmów i etapów przetwarzania.
  • Uczestnictwo w ocenie modeli, walidacji i optymalizacji wydajności.
  • Przyczynianie się do rozwoju i poprawy istniejącej infrastruktury i ram uczenia maszynowego.
  • Śledzenie najnowszych osiągnięć w dziedzinie uczenia maszynowego i aktywne uczestnictwo w działaniach związanych z wymianą wiedzy w zespole.
  • Współpraca z zespołami interdyscyplinarnymi w celu integracji rozwiązań uczenia maszynowego w systemach produkcyjnych.
  • Efektywne dokumentowanie procesów technicznych, metodologii i wyników.

Kwalifikacje:

  • Licencjat lub magisterium z informatyki, nauki o danych, uczenia maszynowego lub pokrewnej dziedziny.
  • Mocne rozumienie podstawowych zasad uczenia maszynowego, algorytmów i koncepcji statystycznych.
  • Biegłość w językach programowania, takich jak Python, Java lub C++.
  • Znajomość ram i bibliotek uczenia maszynowego, takich jak TensorFlow, PyTorch lub scikit-learn.
  • Doświadczenie w przetwarzaniu danych, inżynierii cech i technikach oceny modeli.
  • Znajomość architektur i technik głębokiego uczenia jest plusem.
  • Znajomość narzędzi do przetwarzania dużych danych (np. Hadoop, Spark) jest zaletą.
  • Silne umiejętności rozwiązywania problemów i umiejętność jednoczesnej pracy nad wieloma projektami.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i współpracy.
  • Samomotywacja z silnym pragnieniem uczenia się i rozwoju w dziedzinie uczenia maszynowego.

W Patterned Learning dostarczamy inteligentne sugestie, automatyzujemy powtarzalne zadania i pomagamy programistom w bardziej efektywnym pis