Machine Learning Engineer

O Machina Labs

Założona w 2019 roku przez ekspertów z branż lotniczej i motoryzacyjnej, Machina Labs jest pionierską firmą zajmującą się inteligentną produkcją, z siedzibą w Los Angeles, Kalifornia. Wykorzystując najnowsze osiągnięcia w dziedzinie sztucznej inteligencji i robotyki, Machina Labs ma na celu tworzenie fabryk przyszłości definiowanych przez oprogramowanie. Naszym celem jest rozwijanie modułowych rozwiązań produkcyjnych, które można łatwo dostosować do nowych produktów, po prostu aktualizując oprogramowanie. Obecnie koncentrujemy się na budowie pierwszej na świecie komercyjnej maszyny do formowania blach robotami, z solidnym wsparciem prominentnych inwestorów, takich jak NVIDIA, Innovation Endeavors i Lockheed Martin.

Opis stanowiska: Inżynier ds. Uczenia Maszynowego

Szukamy wykwalifikowanego Inżyniera ds. Uczenia Maszynowego do naszego innowacyjnego zespołu. Jako wczesny członek, odegrasz kluczową rolę w kształtowaniu naszego produktu i firmy. Twoją główną odpowiedzialnością będzie opracowywanie modeli, które dokładnie przewidują istotne parametry procesowe wykorzystywane w naszych systemach produkcyjnych. Z naszymi robotami i sensorami generującymi obszerne dane co sekundę, zapewnisz właściwe zbieranie, przechowywanie, analizę i modelowanie danych, aby rozwijać technologie inteligentnej produkcji. Te możliwości umożliwią naszym klientom z branży lotniczej i motoryzacyjnej produkowanie części szybciej, bardziej ekonomicznie oraz wytwarzanie komponentów wcześniej uznawanych za nieosiągalne.

W tej roli wykorzystasz swoje doświadczenie w rozwoju modeli empirycznych w sektorze technologii, aby zrewolucjonizować branżę produkcyjną. Twoje umiejętności programistyczne będą kluczowe w tworzeniu niezawodnych aplikacji, które włączają Twoje modele. Będziesz podążać za praktykami zwinnego rozwijania oprogramowania i implementować wysokiej jakości oprogramowanie, które bezproblemowo integruje się z naszymi systemami produkcyjnymi.

Obowiązki obejmują:

  • Współpracę z zespołem inżynieryjnym w celu identyfikacji możliwości automatyzacji uczenia maszynowego i modelowania predykcyjnego we wszystkich produktach Machina Labs.
  • Przeprowadzanie eksploracji danych w celu odkrycia wartościowych spostrzeżeń oraz opracowywanie, szkolenie i wdrażanie modeli zgodnie z tymi spostrzeżeniami.
  • Określanie odpowiednich metryk dla każdego projektu, które są zgodne z celami biznesowymi.
  • Wykonywanie procesów czyszczenia danych i ETL w celu wyodrębnienia odpowiednich cech do modelowania.
  • Pomaganie członkom zespołu w analizie i interpretacji danych.
  • Implementowanie właściwych testów A/B dla różnych rozwiązań lub modeli.
  • Tworzenie potoków, które wspierają równoczesne modele uczenia maszynowego w produkcji.
  • Opracowywanie narzędzi monitorujących do oceny jakości danych i wydajności systemów.
  • Mentorowanie i wspieranie innych inżynierów w ich rozwoju.
  • Aktywny udział w procesie rekrutacji.

Kwalifikacje

  • Tytuł licencjata, magistra lub doktora w dziedzinie nauk o danych, informatyki, uczenia maszynowego, statystyki lub innej pokrewnej dziedziny, lub równoważne doświadczenie zawodowe.
  • Ponad 2 lata doświadczenia w systemach uczenia maszynowego, alg