Lider Produktu, Platforma AI Generatywnej

  • Full Time

Kierownik Produktu/Senior Kierownik Produktu, Platforma Sztucznej Inteligencji Generatywna: (Belmont, CA)

Przywitaj możliwości.
Nie codziennie zastanawiasz się nad rozpoczęciem nowego wyzwania zawodowego.
Jesteśmy RingCentral, liderem na rynku oprogramowania do komunikacji i współpracy w chmurze. Radykalnie zmieniamy charakter interakcji międzyludzkich – dając ludziom możliwość skutecznego i osobistego łączenia się z dowolnego miejsca, o dowolnej porze, na dowolnym urządzeniu.

Jesteśmy firmą o wartości 2 miliardów dolarów, która rośnie stabilnie, a my poszerzamy nasz zespół do zarządzania produktami, aby ciągle utrzymywać przewagę nad konkurencją.

Kierownik Produktu/Senior Kierownik Produktu, Platforma Sztucznej Inteligencji Generatywna:

Kluczowe obowiązki:

  • Definiować i komunikować wizję, strategię i drogę dla naszej generatywnej platformy AI, która skupia się na danych konwersacyjnych, aby kierować doświadczeniem pracowników (EX) i klientów (CX)
  • Prowadzić interdyscyplinarny zespół projektantów, menedżerów produktów i inżynierów w RingCentral, aby wprowadzić wizję produktu na rynek, która jest zróżnicowana, natywna dla chmury i, co najważniejsze, rozwiązuje/poprawia doświadczenie klienta.
  • Dostarczać Enterprise-focused user experience wspierając cel firmy generowania zarówno nowych jak i ekspansyjnych ARR
  • Współpracować z inżynierami, naukowcami zajmującymi się danymi, inżynierami zajmującymi się danymi i innymi zespołami produktowymi, aby dostarczyć modele, które są efektywne, skalowalne i zrozumiałe
  • Prowadzić badania użytkowników, analizy konkurencji i badania rynkowe, aby zweryfikować hipotezy i zidentyfikować potrzeby klientów i punkty bólu
  • Dostarczać skuteczne rozwiązania, definiując miary sukcesu, promując postęp i komunikując wyniki interesariuszom
  • Zarządzać kompromisami, ryzykami i zależnościami między wieloma projektami i zespołami

Aby odnieść sukces na tym stanowisku, powinieneś posiadać:

  • 8+ lat doświadczenia w zarządzaniu produktami w dziedzinie AI/ML, naukach danych lub pokrewnych dziedzinach
  • Doświadczenie w zarządzaniu produktami opartymi na AI/ML, które mają do czynienia ze skomplikowanymi danymi, przetwarzaniem i analizą
  • Nastawienie na analizę danych i silne umiejętności analityczne
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, współpracy i zarządzania interesariuszami
  • Znajomość tego, jak dane B2B pomagają zespołom sprzedaży i marketingu osiągać ich cele
  • Znajomość rynków CCaaS i UCaaS oraz modeli realizacji produktu
  • Orientacja na szczegóły, a jednocześnie zdolność dostrzeżenia szerszego obrazu
  • Nastawienie na działanie - skupienie na wykonywaniu zadań w skomplikowanie zorganizowanej organizacji
  • Praca w kulturze pracy rozproszonej geograficznie / hybrydowej
  • Licencjat lub magister informatyki, lub równoważne doświadczenie wojskowe lub zawodowe

O RingCentral:
Kultura pracy w RingCentral to podstawa naszego sukcesu. I nie bierzmy tylko naszego słowa na to: jesteśmy uznani za Najlepsze Miejsce do Pracy przez Glassdoor, za Najlepszą Kulturę Pracy przez Comparably i posiadamy lokalne nagrody BPTW w każdym głównym miejscu. Reasumując: zobowiązani jesteśmy do zatrudnienia i zatrzymania wspaniałych ludzi, ponieważ wiemy, że dzięki nim odnosimy sukces.

RingCentral, Inc. (NYSE: RNG) jest czołowym dostawcą rozwiązań do biznesowej komunikacji w chmurze i centrów kontaktowych opartych na potężnej globalnej platformie Message Video Phone™  (MVP™). RingCentral® umożliwia nowoczesnym, mobilnym i rozproszonym zespołom komunikację, współpracę i łączność za pośrednictwem dowolnego trybu, dowolnego urządzenia i z dowolnego miejsca, jest bardziej elastyczny i opłacalny niż starsze, lokalne systemy PBX i telekonferencyjne, które zastępuje.

Jeśli zostaniesz zatrudniony w Belmont, podstawowa pensja dla tego stanowiska mieści się w zakresie od 190 000 do 230 000 dolarów dla pracowników na pełen etat, oprócz uprawnień do wynagrodzenia zmiennego, praw majątkowych i świadczeń.

Siedziba firmy RingCentral znajduje się w Belmont w Kalifornii, a biura firmy znajdują się na całym świecie.

RingCentral to pracodawca zapewniający równość szans, który naprawdę ceni różnorodność. Nie dyskryminujemy ze względu na rasę, religię, kolor skóry, pochodzenie narodowe, płeć, orientację seksualną, wiek, stan cywilny, status weterana, ani stan zdrowia. Zobowiązani jesteśmy do zapewnienia odpowiednich dostosowań dla osób niepełnosprawnych podczas naszego procesu rekrutacji i rozmów kwalifikacyjnych. Jeśli wymagasz takiego dostosowania, prosimy kliknąć na poniższy link, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy Ci pomóc.

#LI-IG1