Software Engineer, Compliance Engineering and Technology

Job expired!

Opis Firmy

Block rozpoczął działalność w 2013 roku z przełomowym pomysłem. Cash App został stworzony, aby ułatwić płatności peer-to-peer i od tego czasu ewoluował w różnorodny ekosystem, oferując unikalne rozwiązania finansowe, takie jak Afterpay/Clearpay. Obsługując ponad 47 milionów aktywnych miesięcznie klientów, umożliwiamy im bezproblemowe wysyłanie, wydawanie, inwestowanie, pożyczanie i oszczędzanie pieniędzy. Naszą misją jest przekształcenie globalnych relacji z pieniędzmi, czyniąc je bardziej zrozumiałymi, natychmiast dostępnymi i powszechnie dostępnymi.

Obecnie Cash App może pochwalić się globalną siłą roboczą, liczącą tysiące pracowników zarówno w biurze, jak i w trybie zdalnym. Od początku byliśmy zespołem rozproszonym, a wiele ról jest dostępnych zdalnie w krajach, w których działa Cash App. Niezależnie od lokalizacji, skupiamy się na promowaniu kultury kreatywności, produktywności i zadowolenia pracowników.

Dowiedz się więcej o naszych lokalizacjach, korzyściach i możliwościach kariery na stronie cash.app/careers.

Zespół Cash Compliance Engineering rozwija systemy analityczne i wizualizacyjne o dużej skali, aby wykrywać i powstrzymywać działania przestępcze w transakcjach o miliardowej wartości na całym świecie, w tym w transakcjach między użytkownikami, w handlu i transakcjach z Bitcoinem. Nasze podejście skoncentrowane na kliencie zapewnia, że człowiek jest w centrum naszych działań. Jesteśmy zaangażowani w zapobieganie nielegalnym działaniom, takim jak pranie pieniędzy, handel ludźmi i oszustwa, zgodnie z misją Cash App, która promuje ekonomiczne wzmocnienie.

Twoje Zadania:

  • Rozwijać i wspierać nasze narzędzia z naciskiem na eleganckie rozwiązania, użyteczność i potrzeby klienta.
  • Pisać i wdrażać kod w rozwijającej się architekturze Cash App.
  • Integracja modeli uczenia maszynowego w celu uzyskania w czasie rzeczywistym i offline informacji na temat potencjalnych niepożądanych działań.
  • Współpracować z zespołami funkcji Cash App, aby wspierać wprowadzenie nowych produktów poprzez tworzenie narzędzi do wykrywania nadużyć.
  • Przyczyniać się do naszej skalowalnej platformy usług i rurociągów danych z myślą o przyszłości.

Kwalifikacje

O Tobie:

Masz doświadczenie w projektowaniu API i rozwijaniu mikrousług. Stosujesz iteracyjne podejście do identyfikacji MVP i ich wdrażania. Interesują Cię obszary fintech, blockchain, uczenia maszynowego i produktów data science.

Używane i nauczane technologie:
  • Kotlin
  • Architektury oparte na zdarzeniach i mikrousługach
  • Bazy danych relacyjne i NoSQL

Posiadasz:

  • Ponad 5 lat (L5) lub ponad 8 lat (L6) odpowiedniego doświadczenia w branży.
  • Biegłość w programowaniu w językach Java, Ruby lub Python.
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji front-end.
  • Zainteresowanie lub doświadczenie w Fintech, Regtech, Blockchain, uczeniu maszynowym, data science i walutach wirtualnych.
  • Ciekawość, pasję i nastawienie na rozwój. <