Inżynier ds. Analityki

  • Full Time

W Mad Collective cieszymy się z naszej różnorodności (ponad 32 narodowości) i uważamy, że jest to kluczowy czynnik naszego sukcesu.

Jesteśmy zespołem składającym się z ponad 150 osób, które z niecierpliwością patrzą w przyszłość i cieszą się wszystkim, co może zaoferować szybko rozwijająca się firma. Wśród naszych pracowników są technolodzy, marketerzy, operatorzy biznesowi, producenci filmów i eksperci od VR z ponad 32 narodowości.

W Mad Collective mamy pasję do innowacji! Przyjęliśmy nowoczesne podejście do rozwoju, korzystając z najnowszych technologii i eksperymentując z najnowszymi gadżetami.

Wielka skala = wielkie wyzwania

Co dzień obsługujemy ponad 250 milionów sesji HTTP na naszej kolekcji niektórych z najpopularniejszych stron internetowych na świecie, a nasze produkty B2C są liderami na swoich rynkach. Jesteśmy zdeterminowani, aby wzmocnić naszą obecność i przyspieszyć wzrost dzięki naszej pasjonowanej, przedsiębiorczej i innowacyjnej siłowni roboczej.

Oferujemy hybrydowy tryb pracy zdalnej, który pozwala znaleźć właściwą równowagę między pracą z domu a współpracą z zespołem w biurze.

Nasz zespół inżynierów platformowych to współpracujący, wielozadaniowy zespół, który obejmuje profesjonalistów SysOps, DevOps, DBA i inżynierów danych, pracujących razem, aby umożliwić naszym zespołom produktowym projektowanie, budowanie i skalowanie ich infrastruktury, usług i Data Stack, aby obsługiwać miliony odsłon na godzinę: wielka skala = wielkie wyzwania. Przyłącz się do naszej kolektywnej szaleństwa!

Obowiązki:

  • Utrzymywanie istniejących narzędzi i proponowanie nowych do właściwego zarządzania danymi w całych procesach
  • Operowanie na całym cyklu życia produktu danych: projektowanie nowych planów śledzenia, tworzenie modeli danych, przepływy ETL / ELT.
  • Współpraca z inżynierami oprogramowania, właścicielami produktów i innymi członkami zespołu danych, aby zrozumieć wymagane dane i je udostępniać.
  • Konceptualizacja, tworzenie i utrzymanie tablic i wizualizacji, które informują zarówno o taktycznym, jak i strategicznym podejmowaniu decyzji, umożliwiając samodzielne eksplorowanie danych.
  • Współpraca z analitykami w celu zdefiniowania modeli danych dla ich użytku oraz modyfikacja naszych modeli danych na podstawie wzorców użytkowania
  • Praca ze wszystkimi interesariuszami w celu zebrania informacji zwrotnych, edukacji na temat nowych rozwiązań danych i promowania kultury danych w firmie

Wymagania

  • 2+ lata w podobnych lub powiązanych rolach z podejściem opartym na danych
  • Doświadczenie w następujących obszarach:
  • Inżynieria danych oraz analityka z podstawową wiedzą z zakresu tworzenia oprogramowania.
  • Dobra znajomość sterty danych AWS (Redshift, Kinesis, S3, Athena, Glue, EMR...) lub podobnej na innych platformach chmurowych.
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do wizualizacji, takimi jak Tableau, Looker, Qlikview, itp.
  • Doświadczenie w integracji i wykorzystaniu zewnętrznych API czy narzędzi ELT osób trzecich.
  • Doświadczenie z narzędziami do automatyzacji, takimi jak Nifi / Airflow.
  • Umiejętność modelowania danych.
  • Biegłość w pisaniu i optymalizacji zapytań SQL.
  • Doświadczenie w pracy z Pythonem lub Golangiem do dostosowywania przepływów i przeprowadzania analiz biznesowych.
  • Świetne umiejętności rozwiązywania problemów, analityczne i krytycznego myślenia. Nastawienie na jakość z dbałością o szczegóły
  • Biegłość w mówieniu i pisaniu po angielsku.

Korzyści

  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne i stomatologiczne dla pracowników.
  • Subsydiowane członkostwo w siłowni i zajęcia fitness.
  • Miesięczny dodatek na internet.
  • Dodatek na zestaw do pracy zdalnej.
  • Firma sponsoruje lekcje hiszpańskiego, katalońskiego i angielskiego.
  • Sponsorowane szkolenia i rozwój.
  • Kwartalny program bonusowy firmy.
  • Najwyższej jakości sprzęt Apple.
  • Zasady pracy zdalnej i elastyczne godziny pracy
  • Elastyczne święta. Dostosuj swój kalendarz pracy dzięki hojnej polityce ciągłych dni urlopowych.
  • Hybrydowy model biura zdalnego.

*Proszę zauważyć: Wszystkie aplikacje muszą być składane w języku angielskim