Dyrektor ds. Sukcesu Klienta (Obsługa Klienta i Zarządzanie Danymi)

  • Full Time
Job expired!

Opis Stanowiska

Zespół NIQ Customer Service koncentruje się na tworzeniu pozytywnych doświadczeń klienta, oferując wyjątkową obsługę i wsparcie skoncentrowane na kliencie, aby odkrywać informacje o nawykach zakupowych konsumpcji w sposób szybki i konsekwentny. Ta rola rozwija lojalność i upodmiotowienie w celu zwiększenia korzystania z naszych danych i narzędzi przez naszych klientów poprzez specjalistyczną wiedzę, zaangażowanie i rozwiązywanie problemów.

  • Służenie jako pierwszy punkt kontaktu dla wyznaczonych klientów i dzielenie się odpowiedzialnością za pracę związaną z zarządzaniem danymi detalicznymi.
  • Stymulacja lojalności klienta poprzez dostarczanie cyfrowego wsparcia i obsługi klientowi.
  • Tworzenie, wgrywanie i zarządzanie lokalnymi artykułami wiedzy, które odzwierciedlają najnowsze lokalne rozwiązania serwisowe na platformie NIQ Customer Service Online.
  • Komunikowanie o ulepszeniach produktów, aktualizacjach wszechświata i szczegółach dostawy do interesariuszy.
  • Dostarczanie jasnych i precyzyjnych odpowiedzi oraz ekspertyz rynkowych dla interesariuszy.
  • Rozwijanie biegłości we własnej platformie do eksploracji danych NIQ i promowanie jej użytkowania i adopcji przez klientów.
  • Zdobycie biegłości w Microsoft Dynamics, zarządzanie panelami do monitorowania i analizy kluczowych wskaźników wyników

Wymagania

  • Tytuł licencjata z dowolnej dziedziny
  • Biegła znajomość języka koreańskiego
  • Nowi absolwenci lub osoby z doświadczeniem do 2 lat w odpowiedniej dziedzinie wymagającej umiejętności komunikacyjnych i analitycznych (takich jak zarządzanie kontami, obsługa klienta, analiza biznesowa/rynku, itp.)
  • Kandydat zainteresowany perspektywą pracy w czołowej globalnej firmie informacyjnej i pomiarowej.
  • Biegła znajomość pakietu Microsoft Office
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i wizualizacyjne – zainteresowany technikami storytellingu.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie biznesowym, zarówno w mowie, jak i piśmie
  • Zdolność do samodzielnej pracy i pracy w zespole w środowisku wirtualnym.
  • Otwartość na zmiany, poczucie integralności i nastawienie skoncentrowane na kliencie

Dodatkowe Informacje

Jest to rola hybrydowa (zdalna i stacjonarna), kandydat musi przebywać fizycznie w Korei Południowej i musi być rezydentem tego kraju/regionu