Machine Learning Engineer

Firma: NetPolarity, Inc. (Saicon Consultants, Inc.)

Nazwa stanowiska: Inżynier ds. uczenia maszynowego

Czas trwania: 6 miesięcy

Lokalizacja: Cupertino, CA (Hybryda)

**Uwaga:** Szukamy kandydatów tylko na W2

Obowiązki zawodowe

  • Tworzenie strumieni danych z wyników symulacji do zestawów danych dla uczenia maszynowego.
  • Wdrażanie modeli ML w środowiskach produkcyjnych zapewniając płynną integrację z istniejącą bazą kodu.
  • Eksperymentowanie z nowymi algorytmami i narzędziami w celu poprawy wydajności modeli.
  • Tworzenie szczegółowej dokumentacji przetwarzania danych, architektury modeli oraz wyników szkolenia/testowania.
  • Regularne aktualizowanie i raportowanie postępów i wyzwań.

Wymagania dotyczące wykształcenia

  • Licencjat z informatyki, nauki o danych, inżynierii mechanicznej lub pokrewnej dziedziny.
  • Tytuł magistra lub wyższy jest preferowany. Doktorat jest dużym atutem.

Wymagane umiejętności

  • Biegłość w Pythonie.
  • Duże doświadczenie w ramach i bibliotekach ML, takich jak PyTorch lub TensorFlow.
  • Wiedza z zakresu FEA, w tym technologii elementów i modeli materiałów.
  • Doskonałe zrozumienie architektur głębokiego uczenia, takich jak CNN, RNN i transformatory.
  • Praktyczne doświadczenie w przetwarzaniu i analizie dużych zbiorów danych.

Preferowane umiejętności

  • Doświadczenie w specyficznych zastosowaniach ML, takich jak widzenie komputerowe.
  • Doświadczenie z oprogramowaniem FEA (np. Abaqus) i skryptowaniem.
  • Doświadczenie z platformami chmurowymi (np. AWS, Google Cloud) do szkolenia i wdrażania.
  • Znajomość systemów współpracy nad kodem i kontroli wersji (np. Git).

Dołącz do naszego dynamicznego zespołu i przyczyń się do nowatorskich projektów z zakresu uczenia maszynowego. Czekamy na Twoją aplikację!