Machine Learning Engineer

Job expired!

O Machina Labs

Machina Labs, pionierska firma zajmująca się inteligentnym wytwarzaniem, założona w 2019 roku w Los Angeles w Kalifornii, rewolucjonizuje branżę dzięki najnowszym osiągnięciom w dziedzinie sztucznej inteligencji i robotyki. Nasza firma jest prowadzona przez weteranów z branży lotniczej i motoryzacyjnej i jest wspierana przez renomowanych inwestorów, w tym NVIDIA, Innovation Endeavors i Lockheed Martin.

Nasza Misja

W Machina Labs dążymy do przekształcenia przyszłości wytwarzania dzięki modułowym rozwiązaniom, które można ulepszać po prostu poprzez aktualizację oprogramowania. Obecnie koncentrujemy się na opracowaniu pierwszej komercyjnej robotycznej maszyny do formowania blach, wykorzystując technologie fabryk definiowanych programowo.

Jako Inżynier Machine Learning będziesz odgrywać kluczową rolę w naszym zgranym zespole, przejmując odpowiedzialność za istotne segmenty naszego produktu i firmy. Twoja rola obejmuje opracowywanie modeli predykcyjnych, które wykorzystują ciągły strumień danych generowany przez nasze roboty i czujniki. Modele te ulepszą nasze inteligentne technologie wytwórcze, przynosząc korzyści naszym wiodącym klientom z branży lotniczej i motoryzacyjnej poprzez szybszą i tańszą produkcję oraz tworząc nowe możliwości.

Kluczowe Zadania

  • Współpraca z zespołem inżynieryjnym w celu identyfikacji możliwości automatyzacji i modelowania predykcyjnego z wykorzystaniem machine learning.
  • Wykonywanie analizy danych w celu odkrycia wartościowych i istotnych danych, a następnie opracowywanie, trenowanie i wdrażanie modeli.
  • Określanie odpowiednich metryk dla każdego projektu, aby były zgodne z celami biznesowymi.
  • Przeprowadzanie czyszczenia danych i ETL-ów, aby wyodrębnić istotne cechy do modelowania.
  • Wsparcie członków zespołu w analizie danych i dokładnej interpretacji danych.
  • Implementacja właściwego testowania A/B dla różnych rozwiązań lub modeli.
  • Budowanie pipeline'ów do uruchamiania równocześnie wielu modeli machine learning w produkcji.
  • Tworzenie narzędzi monitorowania do oceny jakości danych i wydajności systemu.
  • Mentorowanie innych inżynierów i przyczynianie się do ich rozwoju zawodowego.
  • Aktywne uczestnictwo w procesie rekrutacji.

Kwalifikacje

  • Licencjat, MS lub Ph.D. w zakresie Data Science, Informatyki, Machine Learning, Statystyki lub pokrewnych dziedzin, albo równoważne doświadczenie zawodowe.
  • 2+ lata doświadczenia w systemach machine learning, w tym deep learning i analizie szeregów czasowych.
  • Doświadczenie w środowiskach startupowych lub wczesnym rozwoju produktu.
  • Mocna znajomość podstawowych algorytmów informatycznych i zachowań skalowania.
  • Biegła znajomość programowania w Pythonie.
  • Znajomość systemów i procesów build/release.
  • Doświadczenie z magazynami danych, jeziorami danych i procesami ETL.
  • Doświadczenie z platformami big data (Hadoop, Spark, Hive) i ramami orkiestracji (Airflow).
  • Biegłość w środowiskach analitycznych (Databricks, Sagemaker, Jupyter).
  • Zdolność do szybkiego uczenia się nowych technologii.
  • Doświadc