Staff Data Analyst CX Product Analytics

Dołącz do Coupang jako Starszy Analityk Danych w Dziale Analityki Produktów Obsługi Klienta

W Coupang, jednej z wiodących globalnie platform e-commerce, nieustannie innowujemy, aby poprawiać codzienne doświadczenia naszych klientów, pracowników i partnerów. Obecnie poszukujemy dynamicznego Starszego Analityka Danych, który dołączy do naszego zespołu ds. Produktów Obsługi Klienta, skupiając się na zaawansowanej analizie danych, która kształtuje nasze interakcje i strategie rozwoju produktów.

Jak aplikować:

Wypełnij załączony Formularz Wniosku o Transfer Wewnętrzny i prześlij go przy użyciu swojego adresu e-mailowego Coupang, aby Twoja aplikacja została rozpatrzona.

Przegląd stanowiska:

Rola Analityka Danych wiąże się z prowadzeniem wpływowych projektów wspierających podejmowanie decyzji biznesowych w Coupang. Dzięki Twojej wiedzy na temat SQL, rozwoju procesów ETL i różnorodnych taktyk analitycznych, umożliwiasz dostęp do kluczowych informacji na wszystkich poziomach analizy i podejmowania decyzji. Jako kluczowa część zespołu Analityki Produktów Obsługi Klienta, syntetyzujesz dane w celu wypracowania skutecznych wniosków i rozwiązań dla złożonych problemów biznesowych, pogłębiając nasze zrozumienie klientów Coupang.

Obowiązki:

  • Testowanie hipotez: Projektuj i weryfikuj hipotezy, rekomendując działania, które poprawiają wskaźniki KPI biznesu i doświadczenia klientów.
  • Testy A/B: Przeprowadzaj rygorystyczne testy A/B i badania kohortowe, aby analizować wyniki testów i opracowywać złożone testy oparte na analizach i wnioskach.
  • Komunikacja wyników: Skutecznie komunikuj wyniki w całej organizacji, czy to rezultaty wskazują na sukces, czy obszary do poprawy.
  • Opowiadanie danych: Prezentuj przekonujące i rzetelne historie z danych i wyników testów, aby artykułować ukryte narracje i wnioski.
  • Prowadzenie i mentoring: W zależności od rangi, zarządzaj małym zespołem analityków danych (2-4) i bierz odpowiedzialność za złożone obszary analityczne w ramach produktów CX.

Podstawowe kwalifikacje:

  • Licencjat w dziedzinie ilościowej (STEM, Finanse, Ekonomia, Statystyka).
  • Minimum 3 lata doświadczenia w rolach wymagających umiejętności analitycznych (Analityk Biznesowy, Analityk Danych, FP&A, Naukowiec Danych).
  • Znajomość SQL/HQL, ETL i modelowania wymiarowego.
  • Rozległe doświadczenie w narzędziach do wizualizacji danych, takich jak Excel, Tableau lub Power BI (ponad 5 lat).
  • Silne umiejętności analityczne, zmysł biznesowy i zdolność do efektywnego priorytetyzowania zadań w szybkim środowisku.