Starszy Inżynier ds. Uczenia Maszynowego / MLOps (m/k/n) - Kaleido AI

  • Full Time
Job expired!

Opis stanowiska pracy

Dołącz do zespołu, który zmienia sposób, w jaki świat doświadcza designu.

Hej, cześć, witaj!

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Wiemy, że poszukiwanie pracy może być trochę czasochłonne, a z pewnością jesteś ciekawy, co oferujemy, więc przejdziemy od razu do rzeczy.

Gdzie i jak możesz pracować

Nasz główny kampus znajduje się w Sydney, w Australii, ale część naszych działań w Europie jest prowadzona w Austrii. Twój tryb pracy będzie elastyczny. Oznacza to, że możesz pracować z biura (jeśli jesteś w pobliżu), z domu, lub mieszać obie te formy, zgodnie z własnym uznaniem.

Ciekawostka - nasz austriacki zespół to pierwotnie była firma Kaleido, którą przejęliśmy w 2021 roku. Zespół Kaleido tworzył produkty AI, które upraszczają złożone zadania dla użytkowników. Obecnie, wspólnie dostarczamy funkcje AI w Canva, aby zrewolucjonizować wykorzystanie sztucznej inteligencji w designie. Wierzymy, że to idealne połączenie.

Co będzie Twoim zadaniem na tym stanowisku

Jako że Canva rośnie, zmiana pozostaje częścią naszej DNA. Uważamy, że jest to część zabawy. To da Ci przegląd tego, czym będziesz się zajmować po dołączeniu do nas, chociaż na pewno to się rozwinie.

Aktualnie, to stanowisko skupia się na:

  • Będziesz miał możliwość umożliwienia szkolenia na dużą skalę w chmurze, ścisła współpraca z naszym zespołem platformy maszynowego uczenia się (ML) w celu opracowania efektywnych rozwiązań.
  • Będziesz odgrywał strategiczną rolę w przyspieszaniu wysoce równoległych obciążeń w chmurze, poprawiając zarówno efektywność jak i skuteczność naszych działań.
  • Zachęcaj do stosowania najlepszych praktyk w MLOps, w tym kontroli wersji danych, kodu i modelu, testów, ciągłej integracji i wdrożeń.
  • Zachowaj na bieżąco najnowsze osiągnięcia w dziedzinie uczenia maszynowego i technologii MLOps, i proaktywnie proponuj ulepszenia i nowe techniki, które mogą zwiększyć zdolności zespołu.

Jesteś dobrym kandydatem, jeśli:

  • Masz kilka lat praktycznego doświadczenia z nowoczesnymi platformami danych (zarówno chmury, jak i on-premise), oraz doświadczenie w dostarczaniu rozwiązań opartych na danych.
  • Znasz Python, PyTorch, Docker, Kubernetes, AWS, bazy danych, i wiele innych.
  • Posiadasz silne poczucie odpowiedzialności i jesteś skłonny do identyfikowania i opracowywania innowacyjnych rozwiązań na wyzwania.
  • Jesteś skutecznym komunikatorem i zespołowcem, który lubi burzę mózgów z kolegami.

Jako starszy inżynier MLOps, odgrywasz kluczową rolę w realizacji misji Canva, która polega na upoważnianiu świata do tworzenia projektów. Nasz zespół jest pionierem w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań z zakresu uczenia maszynowego, które mają znaczący wpływ na produkty i usługi Canva. Ściśle współpracujemy z doświadczonymi inżynierami uczenia maszynowego i zespołami produktowymi w celu budowania i wdrażania skalowalnych, wydajnych i niezawodnych potoków uczenia maszynowego. Razem dążymy do przesuwania granic możliwości, ciągle innowując i doskonaląc nasze procesy, aby dostarczać unikalne doświadczenia użytkownika. Dołączając do naszego zespołu, przyczynisz się nie tylko do sukcesu Canva, ale także pomożesz kształtować przyszłość designu i technologii.

Zgodnie z prawem, musimy podać minimalne wynagrodzenie dla tego stanowiska, które wynosi co najmniej 70 000 EUR brutto rocznie. Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenia w zależności od Twoich kwalifikacji i doświadczenia, a także masz możliwość uczestniczenia w programie opcji na akcje firmy.

Co zyskujesz?

Realizacja naszych ambitnych celów motywuje nas do ciężkiej pracy - i pracujemy ciężko - ale podczas Twojego pobytu w Canva doświadczysz również wielu magicznych chwil radości, łączności i zabawy. Zapewniamy również wiele świadczeń, które pomogą Ci odnieść sukces zarówno w pracy, jak i poza nią.

Oto krótka zapowiedź tego, co oferujemy:

• Pakiety udziałów - chcemy, abyś dzielił się z nami sukcesem

• Inkluzja w polityce urlopu rodzicielskiego dla wszystkich rodziców i opiekunów

• Roczne dofinansowanie do różnych form aktywności, wspomagających Twoje samopoczucie, relacje społeczne, wyposażenie biura i wiele innych

• Elastyczne opcje urlopowe, które dają Ci możliwość pozytywnego wpływania, regeneracji sił i wsparcia Twoich indywidualnych potrzeb

Więcej informacji znajdziesz na stronie lifeatcanva.com.

Dodatkowe informacje

Decyzje o zatrudnieniu podejmujemy na podstawie Twojego doświadczenia, umiejętności i pasji, a także tego, w jaki sposób możesz wzbogacić Canva i naszą kulturę. Podczas procesu rekrutacji, prosimy o podanie preferowanych zaimków i wszelkich dostosowań, które mogą być potrzebne podczas procesu rozmowy kwalifikacyjnej.

Prosimy zauważyć, że rozmowy kwalifikacyjne przeprowadzane są wirtualnie.