Inżynieria Oprogramowania - MLOps - Staż dla Studentów na Studiach Licencjackich

  • Part Time
Job expired!

Firma:

Highmark Health

Opis stanowiska:

ZARYS OBOWIĄZKÓW PRACY

Celem tego stanowiska jest możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia poprzez bezpośrednie zapoznanie się z odpowiednimi działami biznesowymi, a także kształtowanie kolejnego pokolenia różnorodnych profesjonalistów biznesowych. W tym celu program zapewnia bezpośrednie szkolenie i doświadczenie w dziale biznesowym, ujawnia różne możliwości kariery w dziale biznesowym i pokrewnych obszarach oraz przygotowuje uczestników do pracy w biznesie.

Podstawowe obowiązki obejmują świadczenie usług związanych z codziennymi celami operacyjnymi przydzielonego obszaru, uczestniczenie w odpowiednich projektach i programach, pomoc w planowaniu i wdrażaniu projektów i inicjatyw, prowadzenie badań i tworzenie raportów, które obejmują zalecenia lub propozycje działania.

WYMAGANE KRYTERIA

  • Studia stacjonarne lub zaoczne na akredytowanym lub uniwersyteckim programie licencjackim.

PREFEROWANE KRYTERIA

  • Studiujący informatykę/inżynierię oprogramowania.
  • Mocne zrozumienie HTML, CSS i JavaScript z doświadczeniem w projektowaniu UI/UX i tworzeniu front-endu oraz/lub
  • Wysokie umiejętności programowania w Pythonie z doświadczeniem w tworzeniu produktów i usług AI/ML.

ZASADNICZE FUNKCJE PRACY
1. Skuteczna komunikacja podczas bezpośrednich interakcji z kolegami, klientami i innymi wewnętrznymi lub zewnętrznymi stronami podczas planowania zadań oraz rozwiązywania codziennych problemów operacyjnych.

2. Świadczenie usług na poziomie początkujących profesjonalistów w zakresie codziennych celów operacyjnych obszaru pod nadzorem. Otrzymywanie wskazówek, szkoleń i mentorowania od pracowników starszych w wykonaniu zadań i projektów.

3. Uczestnictwo w projektach i programach mających na celu rozwijanie umiejętności i wiedzy zawodowej istotnej dla potrzeb organizacji.

4. Udział w planowaniu i wdrażaniu projektów jednostkowych i inicjatyw w obszarach zgodnych z ekspertyzą i umiejętnościami.

5. Prowadzenie badań i tworzenie raportów, które zawierają zalecenia lub alternatywne propozycje działań na specjalne żądanie zarządu.

6. Realizacja odpowiednich badań lub programów doskonalących zgodnie z konkretnymi celami jednostki operacyjnej.

7. Wykonywanie innych przydzielonych zadań

Nota prawna: Ten opis stanowiska określa ogólną naturę i podstawowe obowiązki pracy wykonywanej przez pracowników na tym stanowisku. Nie zawiera on wyczerpującej listy wszystkich obowiązków, zadań i kwalifikacji potrzebnych do wykonywania tej pracy.

Wymóg zgodności: Osoba pracująca na tym stanowisku musi przestrzegać etycznych i prawnych norm oraz oczekiwanych zachowań zapisanych w kodeksie postępowania biznesowego i politykach firmy.

Wszyscy pracownicy mogą mieć dostęp do informacji objętych ochroną, danych posiadaczy kart czy innych poufnych informacji klienta, które muszą być chronione w każdym czasie. W związku z tym wszyscy pracownicy muszą przestrzegać Ustawy o przenośności i odpowiedzialności ubezpieczenia zdrowotnego z 1996 r. (HIPAA) oraz wszystkich wytycznych dotyczących bezpieczeństwa danych zawartych w podręczniku polityk i praktyk związanych z prywatnością i polityką bezpieczeństwa informacji firmy. Ponadto, każdy pracownik jest zobowiązany do przestrzegania kodeksu postępowania firmy, w tym przestrzegania obowiązujących federalnych i stanowych praw, przepisów, a także przestrzegania polityk i wymagań szkoleniowych firmy.

Minimalny zakres wynagrodzeń:

Maksymalny zakres wynagrodzeń:

Wyświetlony zakres wynagrodzeń nie uwzględnia możliwych różnic geograficznych stosowanych przez Highmark na podstawie porównawczych rynków. Kwalifikacje kandydata, doświadczenie, oczekiwany wkład, a także sprawiedliwość wobec wewnętrznego zespołu, warunki rynkowe i biznesowe mają wpływ na podstawowe wynagrodzenie.

Highmark Health i jego filie zabraniają dyskryminacji kwalifikowanych osób ze względu na ich status weterana lub osób niepełnosprawnych, a także dyskryminacji wszystkich osób ze względu na ich rasę, kolor skóry, wiek, religię, płeć, pochodzenie narodowe, orientację seksualną/tożsamość płciową lub jakąkolwiek inną kategorię chronioną przez obowiązujące federalne, stanowe lub lokalne prawo. Highmark Health i jego filie podejmują pozytywne działania w celu zatrudnienia i awansowania osób bez względu na rasę, kolor skóry, wiek, religię, płeć, pochodzenie narodowe, orientację seksualną/tożsamość płciową, status weterana chronionego lub niepełnosprawność.

Równość to prawo

Pracodawca prowadzący politykę równych szans Mniejszości/Kobiety/Weterani/Inwalidzi/Orientacja seksualna/Tożsamość płciowa (https://www.eeoc.gov/sites/default/files/migrated_files/employers/poster_screen_reader_optimized.pdf)

Dokładamy wszelkich starań, aby ta strona była dostępna dla wszystkich użytkowników. Jeżeli potrzebujesz pomocy na naszej stronie internetowej lub podczas procesu aplikacji, skontaktuj się z podanym poniżej numerem.

W celu uzyskania pomocy, prosimy o kontakt z HR Services Online na adres [email protected]

Ustawa o prywatności konsumentów w Kalifornii - Powiadomienie dla pracowników, kontrahentów i kandydatów